Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 992 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Mikroplyšová, s vianočným motívom, tmavozelená, 130x170 cm
(42)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, biela, 160x200 cm
(33)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(63)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Sedák Lambskin
Kožušinový, bez uchytenia, ø 35 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Stag
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, hnedé, 200x200 cm
(108)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Euromant
Deka Basics Plain
S prímesou bavlny, krémovobiela, 140x180 cm
(44)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 200x200 cm
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, tmavozelená, 150x200 cm
(131)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 135x200 cm
(59)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka 4 Seasons
Celoročná, 140x200 cm
(29)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Cats
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Havhav
Prešívaná, béžová, 160x220 cm
(98)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Atlantis
Prešívaný, biely, 200x220 cm
(755)
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, 50x90 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 240x260 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, červené, 200x200 cm
(93)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, zelené/béžové, 200x200 cm
(74)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavomodré, 135x200 cm
(116)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka Simi
Rýchloschnúca, z kremeliny, sivá, 39x60 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
26,78 €
s kódom
33,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Vankúš
Do dekoračných vankúšov, 45x45 cm
(479)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(52)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Laila
Prešívaný, zamatový, svetlohnedý, 240x260 cm
(39)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, červená, 150x200 cm
(54)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Damask Jacquard
Prešívaný, damaškový, sivý, 240x260 cm
(86)
Na sklade
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Meadow Flower
S kvetinovým vzorom, 40x130 cm
(44)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka
Plastová, tmavosivá, 55x55 cm
(63)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Alhambra
Prešívaný, z mikrovlákna, sivý, 240x260 cm
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Kashmir
Prešívaný, béžový, 200x200 cm
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Kashmir
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, s ornamentmi, hnedé, 200x200 cm
(98)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 200x200 cm
(46)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na záhradný vankúš Yellow And Brown Leaves
S kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(53)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bianca
Obliečky Winter Scene
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s potlačou, sivomodré, 135x200 cm
(21)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Plachta White
Napínacia, na dvojlôžko, ľanová, biela, 180x200 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
148,80 €
s kódom
186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 140x240 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(24)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Záclona White
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x250 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
10 ks, froté, bavlnené, 30x50 cm
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Urla
Prešívaný, béžový, 200x220 cm
(157)
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Damask Jacquard
2 ks, damaškové, s ornamentmi, 50x75 cm
(35)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, vínovočervená, 200x200 cm
(40)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 160x200 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Teddy Bear
Do postieľky, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 100x135 cm
(32)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 260x280 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(37)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Pine Cones
4 ks, s abstraktným vzorom, 55x55 cm
(69)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 180x200 cm
(60)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
1
2
3
4
5
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil