Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 931 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Svetlozelený, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Detská obliečka Transport
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, biela/béžová, bavlnená, 120x150 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 265x250 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 265x175 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, flanelové, ružové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Podbradníky v súprave Windflower Creme, Blossom Pink
2 ks, s kvetinovým vzorom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, biela, 70x120 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, svetloružový, 50x85 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, ružová, 150x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Krémovobiely, šírka 47 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská plachta Lil Planet
Napínacia, do postieľky, z bio bavlny, ružová, 140x70 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, tmavosivý, 50x85 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Epping Textured Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlnená, pruhovaná, v levanduľovej farbe/krémovobiela, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
31,76 €
s kódom
37,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Oba
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného saténu, žltá, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlnená, pruhovaná, v levanduľovej farbe/krémovobiela, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na jednolôžko, saténová, ružová, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Žalúzie Venitien
Kovová, biela, 90x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Othello
Látkové, ø 38 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Woodland Buddies
Do postieľky, svetlozelená, bavlnená, 100x135 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Salcombe Boats
Bavlnená, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Pirates
Na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, modrá, bavlnená, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Game Over
Na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, čierna, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Farmyard Animals
Na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Art Deco Pearl
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, s ornamentmi, modré, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grasmere Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/hnedé, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Tavira
Z materiálu bouclé, taupe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, vínovočervený, 140x270 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka
Na jednolôžko, ružová, z mikrovlákna, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Deka Mid Century
Mikroplyšová, béžová, 130x160 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Zamatový, v terakotovej farbe, šírka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavozelená/modrá, 70x133 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Rosy Bandas
Geometrická, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Capella Cool
S páperovou výplňou, letná, 140x220 cm
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, svetloružová, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Atlantis
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, s kvetinovým vzorom, biele, 240x220 cm
(1)
Doručenie od 11. 11. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Amber Bronze Stripes
Ľanová, pruhovaná, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Tropical Floral Birds
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, tmavozelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Sehlbach
Záves Struktura Uni
Závesný systém tyč, hnedý, 140x245 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Plachta Simmel
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, taupe, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Marsala
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
92
93
94
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil