Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 948 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s prímesou bambusu, geometrická/kockovaná, biela/modrá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Mylene
Prešívaná, s baránkom, svetlozelená, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Biela, 45x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hogwarts Express"
Na jednolôžko, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňové predložky v súprave Armoni
2 ks, prateľné, WC, čierne, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Feuillette
Plastové, 30x45 cm
(2)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Egyptian Cotton
Na dvojlôžko, na gombíky, z egyptskej bavlny, biele, 200x200 cm
(2)
Na sklade
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Rythmo
Plastové, geometrické, ø 35 cm
(2)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Enchanted Butterfly
Napínacia, na jednolôžko, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 70x90 cm
(2)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Oxford Lace
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, bavlnené, biele/béžové, 135x200 cm
(2)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Plachta a obliečka na vankúš v súprave
Napínacie, na dvojlôžko, z bavlny renforcé, béžové, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v terakotovej farbe, 140x183 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, žltá, 180x200 cm
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusová, tmavohnedá, 160x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Laila
Prešívaný, zamatový, zelený, 170x210 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Nutcracker
S vianočným motívom, zelená, 18x88 cm
(2)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Neptune Cool
S páperovou výplňou, letná, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vianočným motívom, biely/v zlatej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
RHS
Detská plachta Garden Animals
Napínacia, na jednolôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 45x30 cm
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Amalia
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, s kvetinovým vzorom, oranžové, 200x220 cm
(2)
Na sklade
97,75 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave XL Lines
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, zelená, 125x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,72 €
s kódom
23,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, svetloružová, 200x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Pléd Pufffy
Mikroplyšový, hnedý, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Roba
Detský vankúšik
Sivý, 32x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Svetlosivý, 140x250 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Actually
Na dvojlôžko, tmavohnedá, 180x290 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, biely/sivý, ø 180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Ice Cream
6 ks, bavlnené, ružové, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, zelený, ø 180 cm
(2)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obrus Christmas Sweater
S vianočným motívom, geometrický/s ornamentmi, zelený, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Pléd Puffy
Mikroplyšový, antracitový, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, sivé, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Oscar
Napínacia, na jednolôžko, z mikrovlákna, svetlosivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Lunella
Zatemňovací, závesný systém tyč, žakárový, vínovočervený, 140x260 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, červená, 160x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Seashells
Do postieľky, na gombíky, krémovobiela, 100x135 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, svetlosivá, 70x130 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Veľkosť S/M, mikroplyšový, tmavosivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Thin Black Stripes
Ľanová, biela/čierna, 45x65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
94
95
96
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil