Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 975 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, béžová, 90x200 cm
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Bright Football
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá, 135x200 cm
(9)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, okrovožltá, 125x150 cm
(8)
Na sklade
17,35 €
s kódom
21,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Icemount
Termo, závesný systém tyč, antracitový, 140x260 cm
(17)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Whale
Prateľná, biela/modrá, 52,5x83 cm
(39)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Södahl
Osuška Vista
Froté, z bio bavlny, geometrická/kockovaná, slonovinová, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová
(40)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, hnedé
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fox and Woodland Friends
Napínacia, na jednolôžko, béžová, 90x190 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Amy
Zamatová, 45x45 cm
(8)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca
Vodoodolný/antialergénny, 120x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 117x137 cm
(1)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Hello Kitty "Kuromi"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Lattice Cut
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, zamatové, s ornamentmi/štruktúrované, čierne, 200x200 cm
(5)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mouton
Z umelej kožušiny, krémovobiela, 220x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
4 ks, froté, bavlnené, hnedé, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(719)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Paw Patrol
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová, z mikrovlákna, 140x200 cm
(10)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(47)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka Stripes
Prateľná/z pamäťovej peny, z pamäťovej peny, hnedá/béžová, 50x80 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, hnedé, 60x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské obliečky so svietiacim efektom Paw Patrol
Na jednolôžko, obojstranné, na zips, bavlnené, 140x200 cm
(5)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Crepuscule
Zatemňovací, závesný systém tyč, hnedý, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Mael
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Deka Felu
Modrá/krémovobiela, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cuddly
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, biele, 200x200 cm
(15)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, červené/ružové, 200x200 cm
(9)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Woolen
S baránkom, 40x40 cm
(6)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Čierny, 60x60 cm
(41)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš k modulárnej pohovke Martina
Zamatový, svetlohnedý, šírka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,02 €
s kódom
32,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Letná, 220x260 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lilia
Bavlnený, béžový, 180x220 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Oxford Denim
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(201)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela/krémovobiela, 220x200 cm
(35)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Celoročná, 160x220 cm
(30)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Mila Home
Behúň na stôl
Z bio bavlny, geometrický, 40x130 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, čierne, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Bluey
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, modrá, 90x200 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Minecraft Survival Mode
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, zelená/čierna, bavlnená, 140x200 cm
(15)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Carli Tie
Dimout, závesný systém tyč, krémovobiely, 140x250 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Batman "Gotham's Knight"
Na jednolôžko, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Meadow Flower
S kvetinovým vzorom, 40x130 cm
(44)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Autumn Patchwork Geo
Prešívaný, béžový, 220x230 cm
(9)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave Ada
2 ks, sivé, 17x33 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
24,39 €
s kódom
30,49 € bez kódu
15,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Zástera Canvas
Hnedá
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Olica
Z recyklovanej bavlny, červená, 130x160 cm
Na sklade
26,80 €
s kódom
33,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, fialové, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
12
13
14
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil