Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 975 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky So Natural
Na dvojlôžko, na patentku, obojstranné, bavlnené, s potlačou, hnedé, 200x200 cm
(5)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Guinea Pig
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 140x200 cm
(14)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bunnies
Do postieľky, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 100x135 cm
(12)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Hugs
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, hnedá/béžová, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Damian
Svetlosivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Leo
Zo ženilky, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka 4 Seasons
Celoročná, 200x200 cm
(30)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, svetloružová, 150x200 cm
(14)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, fialové, 200x200 cm
(21)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, vínovočervené, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, ružový, 220x230 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Stitched
S výplňou z mikrovlákna, na spanie, 40x60 cm
(29)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kúpeľňová predložka Chenille
Prateľná, textilná, tmavozelená, 50x80 cm
(36)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detský spací vak Gauge
Zelený, mušelínový, 50x90 cm
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Aztec Diamond
Geometrický, sivý, 180x180 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Ohana White"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 135x200 cm
(50)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet Embroidered
2 ks, 50x75 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x240 cm
(12)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Stag
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, hnedé, 200x200 cm
(108)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, modrá, 150x200 cm
(252)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S baránkom, béžová, 130x170 cm
(15)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Play
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, zelená/béžová, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Manma
S prímesou ľanu, geometrická/s abstraktným vzorom, 30x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Béžová, 50x120 cm
(13)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, sivý, 240x260 cm
(205)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi, béžové, 229x229 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Ilies
S prímesou bavlny, štruktúrovaná, 40x40 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlnená, béžová, 130x170 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Opulent Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, žakárové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
41,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bluey
Do postieľky, obojstranná, na zips, bavlnená, 100x135 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, svetlohnedá, 150x200 cm
(24)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Solange
Zamatová, zelená, 220x240 cm
(9)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetlohnedý, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Farmyard Animals
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, 135x200 cm
(4)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Terry Shelly
Vodoodolný/antialergénny, 180x200 cm
(1)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, sivé, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Limone
20 ks, papierové, pruhované, 33x33 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, biela, 120x200 cm
(14)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(9)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na patentku, bavlnená, biela, 140x200 cm
(7)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, biely, 140x240 cm
(13)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Maximex
Oporný vankúš
Sivý, 76x40 cm
(21)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, modré/sivé, 60x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, béžová, 90x200 cm
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Bright Football
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá, 135x200 cm
(9)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, okrovožltá, 125x150 cm
(8)
Na sklade
17,35 €
s kódom
21,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
1
...
11
12
13
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil