Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 935 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Roba
Detská deka Miffy
Bavlnená, sivá, 80x80 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, svetlohnedá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Bianca
Detská obliečka Transport
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, biela/béžová, bavlnená, 120x150 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 265x250 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, ružová, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
slip
Maska na spanie Charcoal
Hodvábna, tmavosivá
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, ružová, 135x190 cm
(61)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 80x80 cm
(24)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečka na vankúš Merry Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Non-Iron
4 ks, 50x75 cm
(26)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, žltý, 30x50 cm
(33)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Atlanta
Rýchloschnúca, z kremeliny, biela/modrá, 35x45 cm
(5)
Doručenie od 30. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Digger Dreams
Napínacia, do postieľky, s potlačou, 70x140 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Gardinia
Roleta Lyra
Bambusová, v prírodnej farbe, 80x160 cm
(2)
Doručenie od 9. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tmavozelený, 110x160 cm
(6)
Doručenie od 16. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Princess
180x200 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Poťah Paphos
3-miestny, svetlosivý
Doručenie od 6. 11. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, zelené, 200x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oriental
Plastové, štruktúrované, ø 40 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 265x175 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Sedora
Froté, bavlnená, žltá/biela, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, béžová, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Podbradníky v súprave Windflower Creme, Blossom Pink
2 ks, s kvetinovým vzorom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, flanelové, ružové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Kuchynská rukavica Forest Green
Ľanová, tmavozelená, 14x29 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, svetloružová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavosivá, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Modrá, 10x90 cm
(68)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Oslo
Mušelínový, žltý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, tmavomodrá, 50x70 cm
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
ZicZac
Utierky v súprave Duo Leno
3 ks, čierno-biele, 50x76 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
10,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, biela, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Ashes of Roses
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlnená, zelená, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, zelené, mušelínové, 80x80 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 265x270 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Bianca
Detská plachta Mini Star & Stripes
Napínacia, do postieľky, bavlnená, s hviezdičkami, biela/modrá, 70x140 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník
Mušelínový, sivý, bodkovaný
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, sivozelený, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavozelený, 200x245 cm
(368)
Doručenie od 16. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská obliečka Konfetti
Do postieľky, na zips, krémovobiela, bavlnená, 70x100 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Poťah Paphos
2-miestny, svetlosivý
Doručenie od 6. 11. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Veľkosť (2)
1
...
148
149
150
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil