Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 990 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Opulent Jacquard
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, žakárové, štruktúrované, svetlohnedé, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Deka Carved Fur
Mikroplyšová, ružová, 150x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, oranžové/hnedé, 240x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Eviaya
Modrá, 130x160 cm
(18)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, biela, 160x200 cm
(33)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, béžový, 135x180 cm
(4)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Lattice Cut
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, zamatové, s ornamentmi/štruktúrované, krémovobiele/sivobéžové, 200x200 cm
(52)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Kashmir
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, s ornamentmi, hnedé, 135x200 cm
(182)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka 101 Dalmatians
Do postieľky, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 100x135 cm
(7)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Optic
Geometrická/3D, 43x43 cm
(29)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/predĺžená/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 240x220 cm
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bauhaus
3 ks, bavlnené, 45x65 cm
(33)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(22)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Terry Shelly
Vodoodolný/antialergénny, 160x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Icemount
Termo, závesný systém tyč, béžový, 140x260 cm
(19)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Clarence Floral
Prešívaný, zelený/ružový, 220x230 cm
(37)
Na sklade
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(7)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Damask Jacquard
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 200x200 cm
(11)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, biely, 220x240 cm
(616)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Maximex
Záves Sunset
Do dverí, bambusový, oranžový, 90x200 cm
(54)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(37)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Vankúš Carbon
Na spanie, 60x60 cm
(12)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Abstract Shapes
5 ks
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Celoročná, 140x220 cm
(43)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, zelené, 2x malý uterák (30x30)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Béžový
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, biela, 50x120 cm
(4)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Lorenza
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x240 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Sprchový záves Dramatic Floral
S kvetinovým vzorom, biely/ružový, 180x180 cm
(24)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Pléd Cosy
Mikroplyšový, taupe, 220x240 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 135x200 cm
(59)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Solene
Bavlnená, v terakotovej farbe, 150x200 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x240 cm
(6)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Olympe
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, zamatový, khaki, 140x260 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bianca
Pléd Attica Velvet
Prešívaný, zamatový, staroružový, 240x260 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 400x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa
5 ks, tmavomodrá
(18)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Joana
Džersejová, biela/béžová, 220x240 cm
(17)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, sivý/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(96)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Mikroplyšová, modrá, 130x170 cm
(16)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka 4 Seasons
Celoročná, 140x200 cm
(29)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, modrá, 140x229 cm
(5)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Arctic Fox
Z umelej kožušiny, sivá, 130x170 cm
(10)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil