Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 973 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Wednesday "Color"
Čierny, 40x40 cm
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Boston
Na jednolôžko, na zips, žakárové, ružové, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, tmavoružové, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Roba
Detský vankúšik
Sivý, 32x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, ružové, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Jersey Lycra
Napínacia, na dvojlôžko/predĺžená, džersejová, biela, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečky Caraway
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, krepové, s potlačou, biele/v terakotovej farbe, 140x200 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Bing
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Chatibulle
Ružový, 180x200 cm
(5)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Župan Cappa
Veľkosť M, bavlnený, ružový
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bernardus
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, svetlohnedé, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Gallery
Geometrický, svetlozelený, 150x200 cm
(5)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mistraline
Závesný systém tyč, bavlnený, svetlohnedý, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Roba
Vložka do jedálenskej stoličky Roba style
Svetlosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Good Morning
Detská obliečka Idun
Na jednolôžko, teplá, na zips, biela/šalviová zelená, flanelová, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, v tehlovej farbe, 70x130 cm
(3)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Poťah Mila
Na pohovku, napínací, 3-miestny, čierny
(2)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Black Tree
S kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S potlačou, 43x43 cm
(5)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Linella
Na dvojlôžko, zelená, 160x200 cm
(1)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Laila
2 ks, 50x70 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Zástera Eco Recycled
Krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavosivá, 70x130 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Pastel Christmas
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, khaki, 140x260 cm
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Gold on Pink
4 ks, s vianočným motívom, pruhované, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské obliečky so svietiacim efektom Lion King "Best friends"
Na jednolôžko, obojstranné, na zips, svetložlté, bavlnené, 140x200 cm
(1)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Turtles
Na jednolôžko/predĺžená, obojstranná, otvorená, modrá, bavlnená, 140x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detský vankúšik Style
Plyšový, modrý, 32x28 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, okrovožlté, 40x48 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Vaiana
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, fialové, 70x140 cm
(93)
Na sklade
Posledný kúsok
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x122 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Deka Gallery
Zelená, 125x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Trigone
Na jednolôžko, na patentku, z mikrovlákna, geometrické, biele/sivé, 140x200 cm
(6)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Jersy
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 160x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Homemania Decor
Deka Cozy
Pletená, bavlnená, čiern-obiela, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Wisteria
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/fialové, 200x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Curve L Double Nupo
Z eko kože, 37x44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica English Meadow
Bavlnená, modrá, 19x31 cm
(7)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Deka Vista
Pikniková, modrá, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, vínovočervený, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Voiline
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x90 cm
(7)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlnená, s nápismi, čierna, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
73
74
75
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil