Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 978 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlnená, s nápismi, čierna, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Jayana
Prateľná, WC, biela/ružová, 45x45 cm
(1)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft Hostile Behaviour
Bavlnená, sivá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlnená, ružová, 150x150 cm
(6)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, luxusné, z bavlny renforcé, v petrolejovej farbe/sivé, 160x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, zelenomodré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Dekoračný vankúš Poppy
Žltý, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, sivomodré, 200x200 cm
(105)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, sivá, 160x200 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Chicory
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s kvetinovým vzorom, hnedé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Swing
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Lynx
Z umelej kožušiny, sivobéžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Baline
Sivá, 50x70 cm
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Frozen "Wind
Fleecový, modrý, 40x40 cm
(1)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Seramik
Prateľná, modrá, 40x60 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Catlife
Do postieľky, obojstranná, otvorená, sivá/hnedá, bavlnená, 120x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Mako
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, fialová, 90x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, v tehlovej farbe, 140x260 cm
(10)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Jurassic World "Volcano"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
21,92 €
s kódom
25,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Novara
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, s kvetinovým vzorom, sivé, 140x220 cm
Na sklade
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Geo
Froté, bavlnená, geometrická, béžová, 70x133 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Bunnies In The Rain
Prešívané, z bavlneného saténu, biele, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Utierka Elvira
Z bio bavlny, modrá, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Amber
S potlačou, svetlosivý, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nacha
S prímesou ľanu, 45x45 cm
(1)
Na sklade
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Snowflake"
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(7)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Záves Wilson
Zatemňovací/termo, do dverí, závesný systém tyč, sivý, 117x213 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, hnedý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, zelené/modré, 140x220 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Bistro
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s nápismi, 33x48 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, čierna, 150x200 cm
(28)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský záves Petite Etoile
Závesný systém tyč, s hviezdičkami, ružový, 140x260 cm
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Spring Gonks
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, svetlozelené, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Bistro
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s nápismi, 33x48 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, tmavomodré, 60x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Town
Bavlnený, s potlačou, béžový, 137x229 cm
(2)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Amy
Zamatová, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Novinka
Good Morning
Obliečky Herbs
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, s kvetinovým vzorom, šalviové zelené, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, tmavofialový, 220x240 cm
(68)
Na sklade
Posledný kúsok
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Circulo
Prešívaná, biela/sivá, 220x240 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Bumble Bees
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 34x36 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Salacia
Z recyklovanej bavlny, 130x160 cm
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, svetlozelené, 260x240 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Art Deco Pearl
2 ks, s ornamentmi, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Žltá, 50x120 cm
(6)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl
Geometrický, 40x130 cm
(32)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
74
75
76
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil