Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 971 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilná, antracitová, 45x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Marble
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Oscar
Napínacia, na dvojlôžko, z mikrovlákna, antracitová, 140x190 cm
(1)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Litea
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, štruktúrované, biele, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 140x200 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Color Pop
Prateľná, 45x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Cosy
Veľkosť L/XL, mikroplyšový, vínovočervený
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, hnedá, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x85 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Sivý, 220x240 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Fox and Woodland Friends
Na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, zelená/béžová, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentmi, 33x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavomodrá, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Vonkajší vankúš Akina
S prímesou juty, žltý, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Sponge Bob "Blue"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, modrá, 90x200 cm
(3)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 140x270 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlozelená, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Botania
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, biela/zelená, 90x190 cm
(2)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Spotty Dotty
Bavlnená, biela, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, modré, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavomodrá, 50x80 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Tile Stone
Froté, bavlnený, béžový, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Stab Stitch
Čierny, 43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Amber Bronze Stripes
Ľanová, v horčicovej farbe, 65x65 cm
(4)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Myrna
Koňakovohnedá, 28x18 cm
(9)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Tile Stone
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Sunny
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s ornamentmi, béžová/v zlatej farbe, 140x280 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 200x220 cm
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, sivé, 135x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 200x200 cm
(83)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, červený, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, antracitový, ø 180 cm
(7)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, žltý, 140x175 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, WC, biela/v striebornej farbe, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kingsley
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, zamatové, krémovobiele, 135x200 cm
(12)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, tmavomodrý, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Melange
Plastové, 30x45 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Prikrývka Sensazione
Celoročná, 140x220 cm
(3)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Utierka Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, béžová, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Chňapky v súprave Line
2 ks, bavlnené, zelené, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlozelená, 120x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
HIP
Župan Terry
Veľkosť M/L, bavlnený, béžový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, zelené, 260x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
WC, antracitová, 45x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Marble
S abstraktným vzorom, 40x130 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Ice Cream
6 ks, bavlnené, ružové, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
79
80
81
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil