Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Luxusný textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 942 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Comallo
S prímesou vlny, zelený, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Somma
S prímesou vlny, béžový, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Prehistoric Dinosaurs
2 ks, závesný systém tyč, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Euromant
Deka Basics Plain
S prímesou bavlny, krémovobiela, 140x180 cm
(44)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Nugo
Bavlnená, geometrická, modrá, 100x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Pléd Waffle
Bavlnený, modrý, 220x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Mermaid
2 ks, závesný systém tyč, modrý, 168x183 cm
(1)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Bunny Tails Ditsy Flowers
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Enchanted Butterfly
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Rainbow Clouds
2 ks, závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, ružový/fialový, 168x183 cm
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Flower
5 ks, ružová/krémovobiela
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Cuddly
Mikroplyšový, svetlosivý, 245x280 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusová, svetlohnedá, 120x180 cm
(7)
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Roba
Hniezdočko pre bábätko Roba style
Svetlosivé, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Pine Cones
4 ks, s abstraktným vzorom, 55x55 cm
(69)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Skulls
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, tmavosivý, 168x183 cm
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Neptune Low
S páperovou výplňou, na spanie, 50x70 cm
(5)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bjirk
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé/obojstranné, flanelové, kockované, zelené, 200x220 cm
(2)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, zelené/sivé, 200x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Clarence Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 168x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Pléd Waffle
Bavlnený, zelený, 220x240 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bianca
Pléd Quilted Lines
Prešívaný, zelený, 220x230 cm
(16)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Fox and Woodland Friends
2 ks, závesný systém tyč, zelený/hnedý, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Floral Patchwork
Prešívaný, žltý/béžový, 220x230 cm
(33)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Deka
Žltá/hnedá, 127x185 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Nuno
Bavlnená, geometrická, žltá/oranžová, 100x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská obliečka Paw Patrol
Do postieľky, na gombíky, modrá, bavlnená, 100x135 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Pogni
Bavlnený, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, biele, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detské pončo White
Veľkosť 2-4 roky, ľanové, biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Cheyenne
Z umelej kožušiny, béžová, 180x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, béžové, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Deka Gallery
Svetloružová/béžová, 125x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Madeline
Zelená, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Pléd Waffle
Bavlnený, krémovobiely, 220x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky Mini Hearts
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, červené/biele, 200x220 cm
(6)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 140x225 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, modré, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 200x300 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Bianca
Deka Carved Fur
Mikroplyšová, ružová, 150x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sunnylife
Detské pončo Mermaid
Veľkosť 3-5 rokov, bavlnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
6 ks, froté, bavlnené, tmavofialové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Optic
5 ks, čierna/sivá/v zlatej farbe
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Diamond
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické, sivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
22
23
24
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil