Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Luxusný textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 940 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Crochet
Na jednolôžko, na gombíky, biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, biele, 220x230 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Isadora Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/béžové, 230x220 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Disco Cherries Stripes
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Songbird
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Roba
Detská deka Strenenzauber
Bavlnená, s hviezdičkami, biela/sivá, 80x80 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, béžová, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, béžové, 50x100 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Carbon Medium
Celoročná, 140x200 cm
(26)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, hnedé/béžové, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Sherpa Check
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, s baránkom, kockované, hnedé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Angus Highland Cow
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, hnedé/béžové, 230x220 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Pintuck Easy Iron Percale
Na jednolôžko, na gombíky, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, krémovobiele, 220x230 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Bianca
Obliečky Brushed Regal Check
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, krémovobiele/taupe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, modré, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 168x137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, 230x220 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, v levanduľovej farbe, 230x220 cm
(629)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, v mentolovej farbe, 230x220 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, v tehlovej farbe, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 110x160 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, oranžové/svetlohnedé, 230x220 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, ružové, 230x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Lief
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, ružový
(5)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Sedák Disc
Vonkajší, 33x33 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Sedák Disc
Vonkajší, 33x33 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, sivobéžová, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Halloween Highland Cow
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, sivobéžové, 230x220 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, sivé, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Songbird
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, svetlozelené, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, taupe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, tmavofialové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, tmavohnedé, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Butter Kings
Zástera Rowan Berries
Bavlnená, s vianočným motívom, biela
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obrus Christmas Sweater
S vianočným motívom, geometrický/s ornamentmi, zelený, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Green Decore
Vonkajší vankúš Ensign
Modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Green Decore
Vonkajší vankúš Hobart
Čierny/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(13)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Green Decore
Vonkajší vankúš Sailor
Modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(10)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, vínovočervené, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Merry Christmas
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stag Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
56
57
58
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil