Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Luxusný textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 976 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Celoročná, 135x200 cm
(1)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Chránič matraca Protect
140x200 cm
(18)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Sahara
Bavlnený, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Sahara
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Sahara
Bavlnený, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Knot
Sivý, ø 30 cm
(17)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Hnedá, 60x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Mikroplyšová, hnedá, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky So Natural
Na dvojlôžko, na patentku, obojstranné, bavlnené, s potlačou, hnedé, 200x200 cm
(5)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, hnedé, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Uterák Block
Froté, bavlnený, hnedý, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, koňakovohnedá, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Valeta
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 140x270 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, v tehlovej farbe, 60x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Letná, 200x200 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (4)
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného perkálu, modrá, 185x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, modré, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Kashmir
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, s ornamentmi, hnedé, 200x200 cm
(98)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Sherpa Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, s baránkom, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Ružová, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného perkálu, ružová, 185x200 cm
(13)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, ružové, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(63)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Sivá, 60x100 cm
(10)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
My House
Deka Marble
S baránkom, sivá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Mikroplyšová, sivá, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka
Mikroplyšová, sivá, 130x180 cm
(1)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Diatonella
Rýchloschnúca, z kremeliny, sivá, 50x70 cm
(5)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného perkálu, sivá, 185x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, sivé, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Melville
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 117x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, sivá, 170x210 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetlosivý, 220x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, svetlozelená, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
10 ks, froté, bavlnené, 30x50 cm
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavoružové, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, tmavozelená, 60x100 cm
(6)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavozelené, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, tyrkysovomodrá, 240x220 cm
(6)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
PT LIVING
Dekoračný vankúš Tono
Zamatový, modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Zelená, 60x100 cm
(14)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, zelená, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 117x183 cm
(5)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 140x175 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Gardinia
Záves Dimout
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, vínovočervený, 140x245 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Bow Embroidery
Na jednolôžko, na gombíky, červené/biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, čierna, 220x200 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (6)
1
...
69
70
71
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil