Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Luxusný textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 986 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 229x229 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ruby
Z umelej kožušiny, krémovobiela, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Lattice Cut
2 ks, závesný systém tyč, štruktúrované, béžové/krémovobiele, 168x183 cm
(8)
Na sklade
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, béžová, 140x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Detský stan Astro
Do postieľky, modrý, 85x95 cm, výška 100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Pléd Attica Velvet
Prešívaný, zamatový, modrý, 240x260 cm
(2)
Na sklade
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mijolnir
Prikrývka Boya
Celoročná, 195x215 cm
(83)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi, sivé, 168x183 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, sivé/béžové, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Pléd Attica Velvet
Prešívaný, zamatový, staroružový, 240x260 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Plu
Na jednolôžko, z bavlneného saténu, kockovaná, svetlomodrá/krémovobiela, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, tmavomodré, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Neptune Medium
S páperovou výplňou, na spanie, 80x80 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, zelené/modré, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Lattice Cut
2 ks, závesný systém tyč, s ornamentmi/štruktúrované, čierne, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Fiori
Na jednolôžko, na zips, s kvetinovým vzorom, okrovožlté, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x300 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obliečky Shima
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, pruhované, biele/modré, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x170 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x275 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave
6 ks, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Malomi Kids
Detský vankúšik Deluxe
Zamatový, béžový, 40x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, krémovobiela, 220x240 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 130x250 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 400x300 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, modrá, 140x170 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Art Deco Pearl
Prešívaný, modrý, 220x230 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 220x240 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Parler
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, s kvetinovým vzorom, zelené, 140x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Deka Jolie
Zamatová, červená, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Nattiot
Mantinel do postieľky Lola
Bavlnený, sivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
RHS
Obliečky Scenic Leaves
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s potlačou, biele/zelené, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x250 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Záclona White
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x250 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 400x300 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Malomi Kids
Detský vankúšik Deluxe
Zamatový, hnedý, 40x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ruby
Z umelej kožušiny, hnedá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Oba
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného saténu, v levanduľovej farbe, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Wood
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, s kvetinovým vzorom, 140x220 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Novara
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, s kvetinovým vzorom, béžové, 140x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ruby
Z umelej kožušiny, tmavosivá, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 400x300 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, svetlomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko/predĺžené, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, svetlomodré, 140x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Obliečky Vista
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlny renforcé, geometrické, svetlomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 400x300 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko/predĺžené, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, tmavomodré, 140x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
7
8
9
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil