Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 959 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, svetloružová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout, závesný systém tyč, béžový, 200x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Light Grey
Ľanová, 45x45 cm
(13)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Detská plachta Lil Planet
Napínacia, do postieľky, z bio bavlny, ružová, 140x70 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obrus Ulaen
Bavlnený/ľanový, pruhovaný, v prírodnej farbe, 170x250 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Enchanted Butterfly
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Kuchynská rukavica Rubi
Bavlnená, krémovobiela, 15,5x31 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, sivozelený, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlnená, pruhovaná, v levanduľovej farbe/krémovobiela, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Meadow Bunnies
3-dielna, na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, bavlnená, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, modré, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavosivá, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oriental
Plastové, štruktúrované, ø 40 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, zelenomodré, 30x30 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Shana
Závesný systém tyč, z mikrosaténu, biely, 140x240 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlnená, zelená, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na jednolôžko, saténová, ružová, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 530x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Kuchynská rukavica Rubi
Bavlnená, v levanduľovej farbe, 15,5x31 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Herbs
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, s kvetinovým vzorom, zelené, 200x220 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš na gauč Poppy
Z textílie buklé, zelený, šírka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 2. 12. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela/krémovobiela, 140x200 cm
(2699)
Doručenie od 16. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cherries and Bows
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, biele/ružové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, biela, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlnená, svetlohnedá, 70x140 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Satin Stitch
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, saténové, biele, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pléd Bedar
Bavlnený, béžový, 240x260 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Roba
Detská obliečka Woodland Buddies
Do postieľky, svetlozelená, bavlnená, 100x135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Zamatový, v terakotovej farbe, šírka 45 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bébé Douceur
Žinky v súprave Gauge
5 ks, biele, mušelínové, 11x11 cm
(3)
Doručenie od 20. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, oranžové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na záhradný vankúš Belae
Štruktúrovaná, 40x60 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Roarsome Animals
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, svetlohnedá, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obrus Marr
S prímesou ľanu, pruhovaný, biely, 140x250 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, krémovobiela, 125x150 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 140x175 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, v tehlovej farbe, 240x220 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, tmavosivý, 50x85 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stag Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Digger Dreams
Napínacia, do postieľky, s potlačou, 70x140 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš k modulárnej pohovke Neom
Tmavomodrý, šírka 72 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečka na vankúš Gauze
Mušelínová, 50x70 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 265x250 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 230x220 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Contrast Trim
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
150
151
152
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil