Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 945 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Sheepskin
Z umelej kožušiny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Frangyss
Jutové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, sivé
(7)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(10)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Angus Highland Cow
Bavlnená, hnedá/béžová, 18x88 cm
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 70x140 cm
(1)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Town
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/béžové, 200x200 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Oscar
Napínacia, na jednolôžko, z mikrovlákna, béžová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Dove
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Softa
Prešívaný, z mikrovlákna, modrý, 220x240 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Care
Prešívaná, ružová/béžová, 200x220 cm
(310)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Nutcracker
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x46 cm
(3)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Melodie
Zatemňovací, závesný systém tyč, zamatový, antracitový, 135x280 cm
(1)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vianočným motívom, biely/v striebornej farbe, 140x240 cm
(5)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
MSV
Sprchový záves Poissons
180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sehlbach
Záves Jeans
Termo/dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, modrý, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(5)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 120x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, modrý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Casa Selección
Behúň na stôl Loving
41x150 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, béžový, 135x260 cm
(14)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlnená, tmavomodrá, 90x180 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Winter Scene
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s potlačou, sivomodré, 200x200 cm
(6)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
B.E.S.
Prikrývka Summer
Letná, 140x200 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 140x245 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, červené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, staroružový, 140x175 cm
(368)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Biela, 70x140 cm
(17)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-15 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Santos
Z recyklovanej bavlny, tmavomodrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,51 €
s kódom
21,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Illustrated Vase
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(4)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Sunny Gold
Biely/v zlatej farbe, 60x60 cm
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Lerici
Prateľná, textilná, sivobéžová, 60x90 cm
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Hearts
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na gombíky, ružová, flanelová, 135x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Geometry
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Their Nibs
Obliečky Untamed Cheetah
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s kvetinovým vzorom, ružové/sivé, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave Mid Century
2 ks, z materiálu bouclé, žlté, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, sivá, 180x220 cm
(1)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Ribble
Mikroplyšový, modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Renata
Jutové, so vzorom mandaly, ø 38 cm
(3)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Plachta Natural
Napínacia, na dvojlôžko, ľanová, v prírodnej farbe, 160x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Astera
Rýchloschnúca, z kremeliny, sivá, 39x60 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, biele, 200x200 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Esme Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s kvetinovým vzorom, biele/modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, sivobéžový, 140x270 cm
(2)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
1
...
36
37
38
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil