Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 947 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Kenya Lodge
Závesný systém tyč, bavlnený, štruktúrovaný, hnedý/v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(5)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
S vianočným motívom, červený/biely, 150x240 cm
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, hnedé/béžové, 60x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na pohovku, 2-miestny, svetlosivý
(2)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, staroružová, 90x200 cm
(2701)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Carli Tie
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 140x250 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlozelené, 135x200 cm
(3)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, biele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, tyrkysovomodrá, 120x200 cm
(9)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, béžový, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Soft Tools
2 ks, bavlnené, sivé/béžové, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Marshmallow
Zamatový, béžový, ø 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Santa
Plyšový, s vianočným motívom, červený/biely, 38x32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S potlačou, 43x43 cm
(5)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 120x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Mikroplyšová, krémovobiela, 130x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, zelenomodrá, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Amelie
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, pruhované/s ornamentmi, 200x200 cm
Na sklade
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Ponny
Vodoodolný, 90x190 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Wave"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Milano
Závesný systém tyč, s prímesou bavlny, biely/béžový, 140x240 cm
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, čierna, 50x70 cm
(9)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Cosy Nori
Prešívaný, s baránkom, krémovobiely, 220x230 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Zelenomodrý, 180x220 cm
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, biely, 140x245 cm
(4)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Tiles
Prateľná, tmavomodrá, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Marble
Prateľná, biela/sivá, ø 100 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uterák Bamby
Froté, s prímesou bambusu, tyrkysovomodrý, 50x100 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Velva
S prímesou bavlny, zelená, 130x155 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Ženilkový, krémovobiely, šírka 52 cm, váha 1,5 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, 50x90 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
29,35 €
s kódom
34,53 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, čierne, 27x27 cm
(48)
Na sklade
14,39 €
s kódom
16,93 € bez kódu
5,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Foglie
Prešívaná, modrá/sivá, 220x240 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, svetlosivá, 150x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Cherries
Bavlnená, s potlačou, ružová, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave
4 ks, 55x55 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, modrá, 160x200 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Prestieranie Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
1
...
37
38
39
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil