Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 972 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Spotty Dotty
Bavlnená, zelená/modrá/ružová
(10)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Dario
Pruhovaný, biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Hadley
130x160 cm
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, sivá, 50x70 cm
(7)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Corded Leaves
Na dvojlôžko, na gombíky, žakárové, štruktúrované, sivobéžové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Lilo and Stitch "Blue"
Fleecový, modrý, 40x40 cm
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Alara
S abstraktným vzorom, modrý, 180x200 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
24,22 €
s kódom
28,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Sage
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, svetlozelené, 140x200 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
156,40 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Nazca
Rýchloschnúca, z kremeliny, béžová, 50x80 cm
(1)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Louie
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová/béžová, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Reindeer Tartan
5 ks, čierna
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného perkálu, sivá, 185x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Disco Cherries Stripes
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, tmavozelená, 60x60 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Foutastic
Osuška Rainbow
Froté, bavlnená, zelená, 70x140 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Bayado
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Credence
Bavlnená, červená/sivá, 14,5x24,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, hnedá, 120x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Pauline
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Detské pončo Lola
Bavlnené, ružové
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, hnedý, 140x240 cm
(8)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Bianca
Detská plachta Zoo Animals
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, biela, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-15 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská plachta Off-White
Napínacia, do postieľky, z bio bavlny, krémovobiela, 60x120 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Meadow Bunnies
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, bavlnená, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Wisteria
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/fialové, 200x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Scatter Butterfly
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, ružové/svetlosivé, 135x200 cm
(76)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Floral
2 ks, závesný systém tyč, modré, 229x229 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
109,65 €
s kódom
129 € bez kódu
64,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Granite
Sivá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x85 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Neptune Cool
S páperovou výplňou, letná, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, zelenomodré, 135x200 cm
(3)
Na sklade
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Sahara
Bavlnený, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Joynodes
Obliečka na záhradný vankúš Lotus
Geometrická, 43x43 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Mic
Mikroplyšový, svetlozelený, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Allstar
Sprchový záves Zen
Biely, 120x200 cm
(9)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Toscana
Z recyklovanej bavlny, modrá/sivá, 130x160 cm
(8)
Na sklade
28,80 €
s kódom
33,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Ilda
Bavlnená, hnedá, 220x240 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
150,45 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(6)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Biely, 180x200 cm
(2)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, modrý, 168x183 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Squirell And Toadstool
Bavlnená, s potlačou, 45x45 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Textured Stripe
Pruhovaný, sivý, 180x180 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Zimná, 220x230 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Ginkobello
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Nature Spell"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
44
45
46
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil