Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 982 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Memmo
Z recyklovanej bavlny, 130x160 cm
(2)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Dogroll
40x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Poťah Essentiel
Na pohovku, napínací, 3-miestny, tmavosivý
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, ø 35 cm
(7)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, zelený, 140x229 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, béžový, 220x240 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečky Linen Tales for Bonami
Na jednolôžko, na gombíky, s prímesou ľanu, biele, 140x200 cm
(3)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Vonkajší vankúš Solea Or
Hnedý/v zlatej farbe, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(1)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Eugen
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, pruhované/kockované/s potlačou, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, sivá, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Carbon Light
Letná, 200x200 cm
(6)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Sehlbach
Záclona Dandelion
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 140x270 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-15 % s kódom
Novinka
My House
Pléd Iris
Béžový, 220x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Poťah Sacha
Na pohovku, napínací, 3-miestny, antracitový
(1)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Warm
Zimná, 200x220 cm
(14)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, béžové, 230x220 cm
(5)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bjirk
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé/obojstranné, flanelové, kockované, zelené, 200x220 cm
(2)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
My House
Obliečky Boston
Na jednolôžko, na zips, žakárové, sivé, 140x200 cm
(5)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Roarsome Animals
Napínacia, na jednolôžko, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, tmavozelený, 140x175 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Rythmo
Plastové, geometrické, ø 35 cm
(2)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného saténu, sivá, 90x200 cm
(11)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Botany
Ľanová, 45x65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 240x260 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Tree
Z materiálu bouclé, s vianočným motívom, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x170 cm
(2)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 50x60 cm
(23)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Trace
Prešívaný, sivý, 200x220 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Spotty Dotty
Bavlnený, na zaväzovanie, bodkovaný, 34x36 cm
(11)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Textured Stripe
Pruhovaný, sivý, 180x180 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Prestieranie Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Sherlock
Antracitová
(3)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Merry-go-round
Z recyklovanej bavlny, biela/hnedá, 130x160 cm
(3)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, tyrkysovomodré, 70x140 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Leaves
3D, 45x45 cm
(67)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 120x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Dakls
Obrus Tone
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Enchanted Butterfly
Napínacia, na jednolôžko, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kyoto Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, tmavomodré/krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlnená, pruhovaná, biela/modrá, 90x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 70x90 cm
(2)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
1
...
46
47
48
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil