Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
8 012 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, červená, 150x200 cm
(24)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Béžová, bavlnená, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Zigzag
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, štruktúrované, krémovobiele, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlozelené, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, ružové, 30x30 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Natural
Ľanový, 40x150 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Lark
Okrovožltá/hnedá, 130x160 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
21,34 €
s kódom
25,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Inu
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Mic
Mikroplyšový, krémovobiely, 220x240 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Ariela "Friends"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, 90x200 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Marble
S abstraktným vzorom, 40x130 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Vložka do jedálenskej stoličky Luxe
Béžová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Roba
Detský vankúšik
Ružový, 32x19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavomodrá, 160x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Mila Home
Obrus
S kvetinovým vzorom, biely/svetlomodrý, ø 140 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Magic
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s abstraktným vzorom, 200x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Grid
Froté, bavlnený, čierno-biely, 50x100 cm
(3)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Detská plachta Zoo Animals
Napínacia, do postieľky, bavlnená, s potlačou, biela, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Line
Prateľná, biela/čierna, 40x60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Poetine
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s ornamentmi, biele/zelené, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, biele, 240x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Detská plachta Jersey
Napínacia, do postieľky, džersejová, modrá, 60x120 cm
(4)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Shana
Závesný systém tyč, z mikrosaténu, modrý, 140x240 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Roleta Rossignol
Textilná, svetlohnedá, 90x180 cm
(2)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, staroružový, 140x245 cm
(22)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
JAHU collections
Dekoračný vankúš Alfa
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Mikroplyšový, sivý, 2 l
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, svetlomodrá, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Corded Leaves
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, žakárové, štruktúrované, sivobéžové, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
RHS
Detská plachta Butterfly Garden
Napínacia, na jednolôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 90x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, svetlozelený, 180x220 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Hnedá, 60x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Béžová, 57x150 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Stripe
Prešívaný, modrý, 220x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uterák Bamby
Froté, s prímesou bambusu, tyrkysovomodrý, 50x100 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Frozen "Wind"
Do postieľky, obojstranná, na zips, bavlnená, 100x135 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlnená, v petrolejovej farbe, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Love You
20 ks, papierové, 33x33 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Boston
Na jednolôžko, na zips, žakárové, zelené, 140x200 cm
(1)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
4 ks, froté, bavlnené, červené, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(719)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, svetlozelená, 240x300 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Jersy
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, ružová, 160x200 cm
(9)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Teddy
Mikroplyšová, sivá, 170x130 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
71
72
73
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil