Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 120 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Jarana
3 ks, do kúpeľne, látkové, biele, výška 13 cm
(19)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne Lonardo
Z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 58 cm
(8)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Organizéry do chladničky v súprave
3 ks, plastové, výška 14 cm
(18)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(153)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovová, čierna, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Turbo-Loc
Bez vŕtania, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 3x23 cm, výška 6,5 cm
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, látkový, výška 15,5 cm
(24)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na obrúsky Tower
Kovový, biely, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Nova One
Na vatové tampony, kameninový, oranžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na papierové utierky Monzaro
Drevený, hnedý, ø 14 cm, výška 30 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 10 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
21,93 €
s kódom
27,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 32 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 32 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(4)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Organizéry do zásuvky v súprave Emma Paper Laminate
5 ks, kartónové
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(30)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, biele, výška 10 cm
(20)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
7 ks, do kúpeľne, látkové, tmavosivé, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartónový, sivý
(5)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartónový, tmavosivý
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na pokrievky a panvice Peggy
Z recyklovaného plastu, sivý, 54x19 cm, výška 21 cm
(10)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, bambusový, v prírodnej farbe, 38,5 x 36 cm
(48)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, čierny, 54,5x20 cm, výška 42 cm
(2)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynský organizér
V striebornej farbe, 31x40 cm, výška 45 cm
(29)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tosca
Závesný, oceľový, biely, 7,5x33 cm, výška 6 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Otočný, plastový, čierny, 20x20 cm, výška 6 cm
(12)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Otočný, plastový, biely, 20x20 cm, výška 6 cm
(16)
Doručenie od 15. 10. 2026
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky Tower
Nastaviteľný, plastový, biely, 25 x 25 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
22,96 €
s kódom
28,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prídavná polička
Plastová, biela, 53x28 cm, výška 44 cm
(173)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, svetlosivý, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,48 €
s kódom
29,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Vystužený, látkový, sivý, 44x33x19 cm
(108)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(3)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(2)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(10)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlohnedý, ø 10,5 cm, výška 13,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Z rákosia, v prírodnej farbe, výška 20,5 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Duo
Otočný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26,5 cm, výška 16 cm
(595)
Na sklade
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, čierny, ø 8 cm, výška 10 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do zásuvky Tower
Plastový, výška 6 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
23,65 €
s kódom
29,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 65x50x26,5 cm
(24)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
15
16
17
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ