Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 118 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Paprika
Bez vŕtania, v striebornej farbe, 32x8 cm, výška 33 cm
(6)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Balvi
Organizér Mr. Tidy
Na písacie potreby, keramický, 10x9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely, 47,5 x 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Stojanček na mobil My Pocket
Kovový, 14x26 cm, výška 23 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartónový, tmavosivý
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na kravaty a opasky The Dandy
Závesný, drevený, v prírodnej farbe, výška 18 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Aubergine 229
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 65x50x27 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, biely, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, čierny, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, biely, 31x15 cm, výška 16 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Na kozmetiku/otočný, drevený, v prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 9 cm
(7)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, sivé, ø 37,5x25,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, modrý, 60x30 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 13 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Black 419
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Látkový, modrý, ø 22 cm, výška 22 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky na vajíčka
Plastový, výška 7,5 cm
(8)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Oceľová, čierna, 47,5x35 cm, výška 50 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(8)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Mioli Decor
Košík
Úložný, z juty, svetlohnedý, výška 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Daisy
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na kuchynské náčinie Prescott
Kovový, v medenej farbe/béžový
(8)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Stripes
2 ks, s vekom, kartónové, svetlomodré, 31x40x21 cm
(12)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Antic Line
Držiak na obrúsky
Kovový, ružový, 17x5 cm, výška 14 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box
Drevený, antracitový, 36x26x15 cm
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspi Form XL
2 ks
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 30x15 cm, výška 33 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovová, čierna, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Úložný, látkový, béžový, výška 22 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Lava
2 ks, nástenné, z nehrdzavejúcej ocele, čierne, 11x26 cm, výška 4 cm
(10)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S vekom, látkový, krémovobiely, 40,5x33x30 cm
(5)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kuchynský organizér Tower
Kovový, biely, 50x12,5 cm, výška 37 cm
(5)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(5)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík Anji
Do regálu, bambusový, v prírodnej farbe, výška 31 cm
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box Haiphong
S vekom, sivý, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mioli Decor
Organizéry do zásuvky v súprave
4 ks, látkové, 28x28 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 6 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nemý sluha Heva
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 47 cm, výška 102 cm, hĺbka 31 cm
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Košík
Úložný, bambusový, biely/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(14)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(6)
Na sklade
16,31 €
s kódom
20,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
11
12
13
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ