Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 114 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Tuc-tuc
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Dóza na kávové kapsule Black3D
Čierna, ø 11 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Rozdeľovač do úložného boxu iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 27x5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Úložný box Sandy
Látkový, béžový, 28x12x12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Plastový, ø 15 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, sivý, 39 x 43,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Yuma
Na vatové tampony, z polyresínu, čierny, ø 11 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Plastový, sivý, 13,5 x 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, šalviový zelený, 39 x 43,5 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
KIS
Úložný box C Box Style
S vekom, plastový, biely, objem 27 l, 55x39x16 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Plastový, šalviový zelený, 13,5 x 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 19x12 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 24x50 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do chladničky Tory
Plastový, otočný, výška 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlosivý, ø 22 cm, výška 8 cm
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(12)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na kuchynské utierky Lonardo
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 8x35 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložné boxy v súprave Ture Paper Laminate
3 ks, kartónové, biele, 45x36x24 cm
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kúpeľňový organizér Suds
Na vatové tampony, z polyresínu, biely, ø 9,5 cm, výška 9,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, modrý, 33x25x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Balvi
Držiak na obrúsky Lobster
Kovový, červený, 10x5 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 32 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, tmavozelený, 45x33x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, tmavohnedý, 45x33x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 18 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
14,68 €
s kódom
18,35 € bez kódu
9,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košík Words
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 32 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košík Tandani
Látkový, krémovobiely, ø 25 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage Round
Látkový, béžový, ø 20 cm, výška 20 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, hnedé, ø 18 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Svetlohnedý, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavozelený, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Veko na úložný box Albris
Plastové, čierne, objem 45 l, 57x39x3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Sivý, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Svetlomodrý, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 27,5x59 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 27,5x59 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Tmavozelený, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Biely, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, kovový, 9,5x45 cm, výška 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round S
Látkový, sivý, ø 21 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
1
...
20
21
22
23
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ