Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Luxusné úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 121 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, svetloružový, 33x25x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(26)
Na sklade
26,33 €
s kódom
32,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Multi
S vekom, plastový, objem 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum L
6 ks
(30)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, biely, 29x17,5 cm, výška 13 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
26,20 €
s kódom
32,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynský organizér DrawerStore
Sivý, 35x21 cm, výška 13 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
26,20 €
s kódom
32,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(23)
Na sklade
26,20 €
s kódom
32,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na papierové utierky Tosca
Bez vŕtania, drevený, biely, 8,5x32 cm, výška 6 cm
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkladací stojan na varešku Tosca
Oceľový, biely, 12x11 cm, výška 16 cm
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 8 cm, výška 10 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 10 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace
10 ks
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
3,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely/čierny, 65x45x26,5 cm
(11)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Kameninový, svetlozelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, čierny, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(25)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,79 €
s kódom
32,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,73 €
s kódom
32,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na písacie potreby, kovový, 8,5x12 cm, výška 14,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,62 €
s kódom
32,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na fólie Tower
Bez vŕtania, plastový, biely, 5,5x32,5 cm, výška 5 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Úložné boxy v súprave
2 ks, s vekom/dekoratívne, ø 17x6,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nastaviteľná polička do skrine Herkules
Kovová, biela, 120x42,5 cm, výška 4 cm
(41)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Buddy
Oceľový, biely, ø 19 cm, výška 34 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
KIS
Úložný box pod posteľ W box underbed XL
S vekom, plastový, výška 16,5 cm
(9)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ
Vákuový, látkový, výška 15 cm
(24)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(35)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Ecologik
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(1)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Scuba Box
S vekom, plastový, čierny, objem 43 l, 49,5x39x34 cm
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, biely, 40 x 38,5 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
25,46 €
s kódom
31,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 40x20 cm, výška 20 cm
(56)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, do regálu, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sapho
Kúpeľňový organizér Gedy Afrodite
Béžový, 30x10 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Košík
Z juty, v prírodnej farbe, výška 25 cm
(7)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space M
10 ks
(33)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
3,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový, látkový/plastový, výška 15,5 cm
(66)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely/modrý, 40x25x25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Bambusový, v prírodnej farbe, 12 x 40 cm
(34)
Na sklade
24,82 €
s kódom
31,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(17)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Košík Store-It
Drôtený, kovový, vínovočervený, výška 20 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do skrine Herkules
Kovový, čierny, 120x42 cm, výška 4 cm
(9)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Košík Joris
Látkový, sivý, výška 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
6
7
8
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ