Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 108 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box na oblečenie Soft Storage XL
Látkový, sivý, 26x30x50 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér Web
Na káble, plastový, 15,5x40 cm, výška 14,5 cm
(98)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(10)
Na sklade
21,27 €
s kódom
26,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na topánky Balance
Látkový, sivý, 60x74 cm, výška 15 cm
(104)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 24x10 cm, výška 6 cm
(93)
Na sklade
Posledný kúsok
9,17 €
s kódom
11,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do zásuvky Soft Storage
Látkový, 16,5x29 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Celian
Drevený, čierny, ø 14,5 cm, výška 25,5 cm
(4)
Na sklade
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kuchynský organizér Magna
Bez vŕtania, oceľový, čierny, 8x33 cm, výška 34 cm
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na písacie potreby, kovový, 8,5x12 cm, výška 14,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,62 €
s kódom
32,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Rivoli
Látkový, hnedý, 70x50x30 cm
(1329)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 12x30 cm, výška 15 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Obal na šaty Nancy
Béžový, výška 137 cm
(13)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Kúpeľňový organizér Soft Storage
Textilný, sivý, výška 100 cm
(47)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Na sklade
13,78 €
s kódom
17,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Látkový, biely, 68,5x58,5x25,5 cm
(295)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Nolan
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6 €
s kódom
7,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Air
Modrý, výška 150 cm
(47)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty Milky
Biely, výška 137 cm
(36)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Prídavné poličky York
2 ks, drevené, matne čierne/v prírodnej farbe, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Canyon
Oceľový, čierny, 25x27 cm, výška 23 cm
(52)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ted Canvas Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 26x48,5 cm, výška 15 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na papierové utierky Myroll
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 15 cm, výška 32 cm
(28)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Nemý sluha Linn Dressboy
Oceľový, biely, šírka 38 cm, výška 168 cm, hĺbka 7 cm
(5)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Rail
2 ks, nástenné, oceľové, v striebornej farbe, 41x11 cm, výška 4 cm
(11)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, čierny, 31x15 cm, výška 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Oceľový, čierny, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(35)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Simon
Nastaviteľná, plastová, biela, 17x38,5 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Do kúpeľne, látkový, sivý, výška 24 cm
(58)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(8)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 25x25 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička
Oceľová, biela, 45x19 cm, výška 18 cm
(441)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Teleskopické tyče do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové/plastové, biele, výška 120 cm
(57)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do skrine Nancy
Závesný, látkový, béžový, 30x30 cm, výška 128 cm
(28)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Wilma Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, zelenomodré, ø 26x17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Vintage Apple
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(192)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Organizéry do zásuvky v súprave Emma Paper Laminate
5 ks, kartónové
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Medium
S vekom, látkový, sivý, 31x41x22 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovová, čierna, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojan na kuchynské náčinie Tossa
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, 20x20 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,22 €
s kódom
22,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Na kozmetiku/otočný, drevený, v prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 9 cm
(7)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty
Čierny, výška 137 cm
(94)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Canvas Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, zelenomodré, 31x47x15 cm
(9)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas L
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 26 cm
(102)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Úložný box Berlin
Biely, 33x34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na papierové utierky Tosca
Bez vŕtania, drevený, biely, 8,5x32 cm, výška 6 cm
(55)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ