Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy
...
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Úložné boxy na oblečenie
Úložné boxy pod posteľ
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Šírka
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
221 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 65x50x27 cm
(80)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
3 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 45x65x15,5 cm
(9)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
23,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 65x45x27 cm
(72)
Na sklade
20,05 €
s kódom
25,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, béžový, 35x26x19 cm
(34)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, béžový, 31,5x31,5x31,5 cm
(38)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 70x50x30 cm
(60)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box na oblečenie
Vákuový, plastový, sivý, 60x45x25 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Cube
Látkový, béžový, 32x31,5x31,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Vystužený, látkový, sivý, 44x33x19 cm
(108)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(9)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 46x46x20,5 cm
(67)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Oxford
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x42x33 cm
(6)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Restore Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, svetloružové, ø 37,5x25,5 cm
(5)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 40x25x42 cm
(47)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 42x40x25 cm
(25)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Canvas Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, béžové, 31x47x15 cm
(20)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Low
S vekom, látkový, sivý, 46x56x16 cm
(9)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x36x16,5 cm
(41)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Urban
Látkový/plastový, výška 18 cm
(471)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Granit
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x56x16,5 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Air
Látkový, výška 15 cm
(152)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Úložný box Mera
Bambusový, v prírodnej farbe, 30x15x8 cm
(12)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Milky
Látkový, biely, 70x50x30 cm
(100)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
Látkový, krémovobiely, 38x26x16 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Cherry
Z recyklovaného plastu, ružový, 28x58x48 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
TemaHome
Úložný box Berlin
Biely, 33x34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(15)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x26x16,5 cm
(58)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, sivý, 35x26x19 cm
(19)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely/čierny, 65x45x26,5 cm
(11)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, sivý, 31,5x31,5x31,5 cm
(22)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, sivý, 40x30x22 cm
(26)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Látkový, sivý, 55x40x20 cm
(100)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, látkový, výška 15,5 cm
(24)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box M
S vekom, plastový, biely, objem 26 l, 55x35x19 cm
(3)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S vekom, látkový, krémovobiely, 40,5x33x30 cm
(5)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 56x36x16,5 cm
(28)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele/čierne, 42x25x25 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, béžové, ø 37,5x25,5 cm
(34)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 65x50x26,5 cm
(24)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(18)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ
Látkový/plastový, výška 15 cm
(213)
Na sklade
6,24 €
s kódom
7,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Urban
Látkový, čierny, 55x45x25 cm
(215)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Restore Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, hnedé, ø 37,5x25,5 cm
(3)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ
Obľúbené filtre
Úložné boxy s vekom