Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy
...
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Úložné boxy na oblečenie
Úložné boxy pod posteľ
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Šírka
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
220 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x26x16,5 cm
(58)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x36x16,5 cm
(41)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(18)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, sivý, 40x30x22 cm
(26)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, sivý, 31,5x31,5x31,5 cm
(22)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, béžový, 31,5x31,5x31,5 cm
(38)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Canvas Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, béžové, 31x47x15 cm
(20)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, béžové, ø 37,5x25,5 cm
(34)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Logan Paper Laminate
S vekom, kartónový, biely/v zlatej farbe, 31,5x31,5x31 cm
(18)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Oxford
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 36x42x33 cm
(6)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Oxford
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x42x33 cm
(6)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Oxford
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x56x16 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Ecologik
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(1)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Ecologik
Vákuový, látkový, zelený, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
iDesign
Úložný box Eco
S vekom, plastový, sivý/v prírodnej farbe, 21x21x8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veko na úložný box
Plastové, biele, 38x48x4 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 42x40x25 cm
(1)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 65x45x15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 65x45x27 cm
(7)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 42x40x25 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 65x45x15,5 cm
(6)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely/modrý, 40x25x25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Black Edition
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 40x25x25 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, výška 15,5 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely/čierny, 65x45x26,5 cm
(11)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 42x25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(9)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 65x50x27 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy pod posteľ v súprave Life
2 ks, vákuové, látkové/plastové, výška 15,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
34,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele/čierne, 42x25x25 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(15)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box Haiphong
S vekom, ružový, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(8)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box Haiphong
S vekom, sivý, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box
S vekom/dekoratívny, bambusový, hnedý, objem 900 ml, 16x7,5x7,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Úložný box Favori
Plastový, biely/v prírodnej farbe, 21x37x24 cm
(35)
Doručenie od 15. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Vystužený, látkový, sivý, 44x33x19 cm
(108)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Látkový, sivý, 55x40x20 cm
(100)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Balance
Látkový, výška 15 cm
(48)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Multi
S vekom, plastový, objem 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 65x50x26,5 cm
(24)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Úložný box Berlin
Sivý, 33x34x34 cm
(12)
Doručenie od 19. 11. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Úložný box Berlin
Čierny, 33x34x34 cm
(14)
Doručenie od 19. 11. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Úložný box Berlin
Biely, 33x34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Vintage Ivy
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Vintage Apple
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(192)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Woodland Creatures
Z recyklovaného plastu, svetlomodrý, 55x28x48 cm
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ
Obľúbené filtre
Úložné boxy s vekom