Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy
...
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Úložné boxy na oblečenie
Úložné boxy pod posteľ
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Šírka
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
220 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, čierne, 32x23x20,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
28,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box pod posteľ W box underbed XL
S vekom, plastový, výška 16,5 cm
(9)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box
S vekom, plastový, svetlozelený, objem 4,5 l, 24,5x18x15 cm
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Black Edition
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 40x25x25 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Canvas Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, svetlosivé, 31x47x15 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Dog Park
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vystužený, látkový, biely, 65x50x27 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box
Drevený, biely, 36x26x15 cm
(19)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Esme
Z recyklovaného plastu, zelený, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, zelený/ružový, 28x58x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, biely/ružový, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Sausage Dog
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, červený/svetlomodrý, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, sivé, ø 37,5x25,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Katrin Canvas Paper Laminate
S vekom, kartónový, čierny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box
Bambusový, v prírodnej farbe, 15x31x15 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Úložné boxy v súprave
3 ks, biele, 31x23x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Úložný box
Drevený, antracitový, 36x26x15 cm
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, objem 252 ml, 15x7,5x6 cm
(137)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely/modrý, 40x25x25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, svetlohnedé, 23x16x20,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Úložný box Deco
S vekom, plastový, béžový, objem 16 l, 37x27x20 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Bambusový, hnedý, objem 540 ml, 22,5x15x6 cm
(260)
Na sklade
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Rotho
Úložný box Deco
S vekom, plastový, béžový, objem 5 l, 27x19x13 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, kovový, čierny, ø 22x11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Kian Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, biele, 42,5x29,5x13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box S
S vekom, plastový, biely, objem 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box L
S vekom, plastový, biely, objem 40 l, 55x35x28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box
Hnedý
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartónový, sivý
(5)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, červený/biely, 58x28x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, svetlosivé, ø 37,5x25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
PT LIVING
Úložný box Double Funky
Dekoratívny, kovový, modrý, ø 16x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložné boxy v súprave Ture Canvas Paper Laminate
3 ks, kartónové, béžové, 45x36x24 cm
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Scuba Box
S vekom, plastový, čierny, objem 43 l, 49,5x39x34 cm
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, kovový, čierny, ø 22x6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 65x45x15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Ecologik
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(1)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, béžové, 31x47x15 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 65x45x15,5 cm
(6)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, čierne, 48x32x20,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
46,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box
S vekom, plastový, v petrolejovej farbe, objem 40 l, 55x35x28 cm
(15)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Honey
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Cerveza Española
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Wilma Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom/dekoratívne, kartónové, svetlosivé, ø 26x17,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
KIS
Úložný box All In Box
S vekom, plastový, biely, objem 55 l, 55x39x46 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box K Latch Box
S vekom, plastový, sivý, objem 14 l, 39x29x18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ
Obľúbené filtre
Úložné boxy s vekom