Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 358 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
3 ks, bez vŕtania, plastové
(30)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(115)
Na sklade
5,13 €
s kódom
6,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Nožičky ku krytu na sporák v súprave
4 ks, plastové, sivé, 4x4 cm
(285)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave Mural
3 ks, závesné, oceľové, lesklá čierne
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Sitko do drezu Starfish
Gumené, čierne, ø 15 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Smart
Plastový, čierny, 91 ml, ø 7 cm, výška 17,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe
(220)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Lava
Oceľový, matne čierny, ø 14 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Luxy
Oceľový, v lesklej striebornej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Háčiky v súprave
2 ks, nerezové, v striebornej farbe
(19)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, v striebornej farbe, 14,5x5,5 cm, výška 12,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, čierny, 40 x 38,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, svetlosivý, 40 x 38,5 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na obrúsky Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, výška 12,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
5,80 €
s kódom
7,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(196)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, čierne
(245)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, sivý, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Vara
Plastový, krémovobiely, 360 ml, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, čierne/sivé
(137)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, čierna, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(84)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na fľaše
(46)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 36x28 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, tmavosivá, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(131)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Lyon
Plastový, matne biely, 350 ml, ø 9 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, svetlomodrá, 36x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Vara
Plastový, sivý, 360 ml, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynský organizér
Textilný, sivý, 18x18 cm
(64)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Nolan
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6 €
s kódom
7,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny, ø 12,5 cm, výška 32,5 cm
(317)
Na sklade
Posledný kúsok
6,30 €
s kódom
7,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Háčik Galileo
Závesný, nerezový, čierny
(95)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 6x8 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Pavia
2 ks, bez vŕtania, Static-Loc, oceľové, čierne
(82)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, zelený, 500 ml, 8x8 cm, výška 20 cm
(40)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(59)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Háčik Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(686)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(168)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 6 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, sivá, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(80)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 11 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(89)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry