Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 355 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(133)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, biely
(53)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Lonardo
6 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(24)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Háčik Luxy
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(15)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Mango
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 23x7 cm, výška 42 cm
(814)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kefa na riad
(72)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Stojan na umývacie prostriedky
Plastový, biely/zelený, 14x27 cm, výška 16 cm
(237)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Plastové, zelené
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, modré
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Dakls
Háčik
Nástenný, kovový, biely
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, žlté
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, červené
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x40 cm, výška 14 cm
(1010)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 26x40 cm, výška 14 cm
(116)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x40 cm, výška 14 cm
(370)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x50 cm, výška 14 cm
(671)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x50 cm, výška 14 cm
(448)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Košík Koala
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x33 cm, výška 9 cm
(21)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Amber
Keramický, biely, 46 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(26)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(11)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Koala
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 12x33 cm, výška 9 cm
(252)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 11 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Pandino
Nástenný, oceľový, biely, 12x33 cm, výška 9 cm
(955)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Frini
Plastový, biely, 1,5 l
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(35)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Frini
Plastový, čierny, 1,5 l
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen
Závesný, nerezový, čierny
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, v zlatej farbe, ø 16 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, biely/v prírodnej farbe, 14x6 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Košík na umývacie prostriedky
Plastový, biely/sivý, 12x24 cm, výška 13 cm
(27)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Sitko do drezu Bloom
Silikónové, biele, ø 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Sitko do drezu Bloom
Silikónové, čierne, ø 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
7,98 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
OYOY Living Design
Háčiky v súprave Pieni
3 ks, závesné, nerezové, v mosadznej farbe
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Badi
Keramický, sivý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
8,25 €
s kódom
10,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky
Oceľový, biely, 34x15 cm, výška 18 cm
(664)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Držiak na hubku Sling
Závesný, plastový, čierny, 1x26 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fólie
Oceľový, v striebornej farbe, 12x33 cm, výška 9 cm
(917)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 22x28 cm, výška 5 cm
(2320)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Zátka do umývadla Flex
Silikónová, biela, ø 10 cm
(25)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, biely
(42)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Zátka do umývadla Flex
Silikónová, čierna, ø 10 cm
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Home
Oceľový, krémovobiely, 350 ml, 8,5x7 cm, výška 16,5 cm
(89)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Držiak na hubku Sling
Závesný, plastový, biely, 1x26 cm, výška 11 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš BLACK
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Dóza na kávové kapsule Black3D
Čierna, ø 11 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry