Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 366 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky York
Drevený, matne čierny/v prírodnej farbe, 34x8 cm, výška 38 cm
(16)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Odpadkový kôš Amber
Pedálový, kovový, biely, 3 l
(14)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odkvapkávač Deluxe
Kovový, čierno-biely, 41,5x17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, čierny
(20)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Deck
V striebornej farbe, 42x14 cm, výška 16 cm
(18)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kryty na sporák v súprave Nice Day
2 ks, z tvrdeného skla, hnedé, s potlačou, 30x52 cm
(99)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Tower
Plastový, biely, 250 ml, 5,5x5,5 cm, výška 18,5 cm
(26)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynský organizér
Hnedý, ø 5 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, biely, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(170)
Na sklade
15,98 €
s kódom
19,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 3 l
(59)
Na sklade
15,98 €
s kódom
19,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na fólie Black Outdoor Kitchen
Plastový, čierny, 38x7 cm, výška 5 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, bez vŕtania, plastové
Doručenie od 19. 10. 2026
16 €
s kódom
20 € bez kódu
6,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, čierna, 30x40 cm
(510)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na nože
Plastový, sivý
(61)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač Filia
Na fľaše, plastový, sivý, 29x12,5 cm
(54)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 55x23 cm, výška 13 cm
(55)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač
Oceľový, svetlosivý, 46,5x31 cm
(87)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(24)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, biely, 380 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(25)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Odkvapkávač Livio Duo
Plastový, čierny, 46x19,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Dávkovač mydla Suds
Z polyresínu, biely, 250 ml, ø 7 cm, výška 16,5 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 40 x 32 cm
(41)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na papierové utierky Duo
Plastový, sivý, ø 16 cm, výška 28 cm
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na papierové utierky Delphine
Kovový, v zlatej farbe, ø 14 cm, výška 36 cm
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Singles
Bez vŕtania, plastový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Plastový, sivý, 13,5 x 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Plastový, šalviový zelený, 13,5 x 39 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, zelenomodrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, sivý
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Gara
Oceľový, čierny, 6 l
(50)
Na sklade
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Tartas
Nástenný, plastový, biely, 960 ml, 9x14,5 cm, výška 24 cm
(20)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, sivý, 5 l
(54)
Na sklade
Posledné kúsky
16,52 €
s kódom
20,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Uno
Otočný, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, ø 26,5 cm, výška 1,5 cm
(600)
Na sklade
16,53 €
s kódom
20,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač na dezinfekciu Ranera
Nástenný, plastový, biely/čierny, 740 ml, 10,5x10,5 cm, výška 24,5 cm
(9)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,65 €
s kódom
20,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
4 ks, bez vŕtania, plastové, v striebornej farbe
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Príborník do zásuvky
Drevený, v prírodnej farbe, 43 x 31 cm
(153)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele/sivé
(16)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové
(30)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, biely, 22x11 cm, výška 7 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Antic Line
Držiak na obrúsky
Kovový, ružový, 17x5 cm, výška 14 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Tower
Závesný, kovový, biely, 16x6 cm, výška 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Rabbit
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
16,86 €
s kódom
21,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Bear
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
16,86 €
s kódom
21,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, čierne
(20)
Na sklade
17,05 €
s kódom
21,31 € bez kódu
10,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(1020)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
12
13
14
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry