Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 360 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, čierny, ø 12 cm, výška 15,5 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Háčik Bestlock
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
4 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(42)
Doručenie od 23. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
7,98 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
3 ks, bez vŕtania, plastové
(30)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové, biele
(61)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko do drezu
Kovové, v striebornej farbe, ø 7,5 cm
(179)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pútka v súprave
5 ks, závesné, oceľové
(207)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, kovový, čierny, 20x28 cm, výška 7 cm
(220)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Nástenný, kovový, čierny, 28x22 cm, výška 5 cm
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na hrnčeky
Závesný, kovový, čierny, 33x1,5 cm, výška 7 cm
(104)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 28x49 cm, výška 17 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
29,18 €
s kódom
36,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 27,5x28 cm, výška 15 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
13,35 €
s kódom
16,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny, ø 12,5 cm, výška 32,5 cm
(317)
Na sklade
6,30 €
s kódom
7,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 12 l
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 3 l
(59)
Na sklade
15,98 €
s kódom
19,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, taupe, 3 l
(58)
Na sklade
13,36 €
s kódom
16,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, tmavosivý, 3 l
(23)
Na sklade
13,36 €
s kódom
16,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na fľaše
(46)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(89)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(168)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, zelené
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, žlté
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, modré
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, červené
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Príborník do zásuvky
Z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 36,5 x 26,5 cm
(11)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prídavná polička
Plastová, biela, 53x28 cm, výška 44 cm
(173)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, čierny, 40 x 38,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, svetlosivý, 40 x 38,5 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Odkvapkávač Signature
Plastový, biely, 38x33,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely/sivý, 58,5 x 41,5 cm
(488)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 33 x 41 cm
(141)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, modrá, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, biela/sivá, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(453)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, čierna, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(302)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Košík na umývacie prostriedky
Plastový, biely/sivý, 12x24 cm, výška 13 cm
(27)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, sivá, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(80)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Odkvapkávač Eco Range
Plastový, sivý, 38x33,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 36,5 x 26,5 cm
(92)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 40 x 32 cm
(41)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Asola
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(42)
Na sklade
14,36 €
s kódom
17,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(64)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, oceľový, čierny
(93)
Na sklade
13,10 €
s kódom
16,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(240)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(133)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, biely
(53)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
22
23
24
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry