Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 365 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, so vzorom kameňa, 40x52 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
29,95 €
s kódom
37,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, tmavosivá, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(131)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Black Outdoor Kitchen Fago
Závesný, plastový, čierny, 18x25,5 cm, výška 18 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe
(220)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Kryt na stenu pri sporáku
Z tvrdeného skla, s potlačou, 50x56 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Tall
Kovový, čierny, 27 l
(1)
Na sklade
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Easy Squeez-e
Silikónový, sivý, 250 ml, ø 6 cm, výška 14 cm
(205)
Na sklade
Posledné kúsky
8,59 €
s kódom
10,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 11,5x12 cm, výška 36 cm
(164)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, bambusové, matne biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač
Oceľový, biely, 36x33 cm
(189)
Na sklade
8,40 €
s kódom
10,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Háčik Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastový, biely
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Rim
Nástenný, kovový, biely, 200 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Marble
Mramorový, čierny, 200 ml, ø 7,5 cm, výška 17,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Easy Squeez-e
Plastový, biely, 7x15 cm, výška 18 cm
(66)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kefa na riad
(72)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Minas
Čierny, 3 l
(12)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,45 €
s kódom
39,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Allstar
Háčiky v súprave Parma
2 ks, bez vŕtania, plastové, čierne
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, biele
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Balvi
Držiak na obrúsky Ramen
Kovový, žltý, 14x5 cm, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Držiak na obrúsky Red Ribbon
Z nehrdzavejúcej ocele, červený
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Dávkovač mydla Flowers
Sklenený, 390 ml, ø 7,5 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Hi
Oceľový, matne čierny, 4 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Špongie na gril v súprave Ben
2 ks, nylonové
(64)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(50)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(64)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Odpadkový kôš Touch
Plastový, modrý, 6 l
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba M
Nástenný, oceľový, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Stojan na umývacie prostriedky
Plastový, biely/zelený, 14x27 cm, výška 16 cm
(237)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Biely, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, nerezové, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Príborník do zásuvky
Z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 36,5 x 26,5 cm
(11)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, závesné, kovové, matne čierne
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na fólie Tower
Bez vŕtania, plastový, biely, 5,5x32,5 cm, výška 5 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Candy
Plastový, čierny, 2,442 l
(92)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Singles
Bez vŕtania, plastový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, zelená, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(61)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Elletipi
Odpadkový kôš Easy
Vstavaný, plastový, tmavosivý, 15 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Coucou
Nástenný, oceľový, čierny
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 13 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
18
19
20
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry