Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 363 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(42)
Na sklade
14,36 €
s kódom
17,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Držiak na hubku Sling
Závesný, plastový, biely, 1x26 cm, výška 11 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Háčik Bestlock
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(18)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Oceľový, biely, 57,5x16 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 25x34 cm, výška 8 cm
(519)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, biely, 2 l
(248)
Na sklade
7,21 €
s kódom
9,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Košík Galileo
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x26 cm, výška 36 cm
(11)
Na sklade
17,26 €
s kódom
21,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Lava
Oceľový, matne čierny, ø 14 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely, 47,5 x 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Buddy
Oceľový, biely, ø 19 cm, výška 34 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Svetlohnedý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Compactor
Háčik Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, biely
(38)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Mojito
2 ks, z tvrdeného skla, zelené, s potlačou, 30x52 cm
(366)
Na sklade
Posledné kúsky
31,55 €
s kódom
39,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, v lososovej farbe, 3 l
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, v petrolejovej farbe, 2 l
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Hirano
Kovový, v striebornej farbe, ø 15 cm, výška 34 cm
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na obrúsky Tower
Kovový, biely, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Easy Squeez-e
Silikónový, biely, 250 ml, ø 6 cm, výška 14 cm
(82)
Na sklade
10,20 €
s kódom
12,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, čierny, 47,5 x 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 8,5x15,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odpadkový kôš Totem Compact
Na triedený odpad, oceľový, v striebornej farbe, 2x20 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 8x25 cm, výška 3 cm
(13)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové, biele
(61)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tosca
Závesný, oceľový, biely, 7,5x33 cm, výška 6 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Košík
Závesný, kovový, čierny, 10x39 cm, výška 75 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Excel
Dvojposchodový, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 31,5x46,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova One
Pedálový, plastový, tmavomodrý, 5 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 30x15 cm, výška 33 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Touch
Plastový, biely, 230 ml, 7x10 cm, výška 13 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, sivý, 6,5 l
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
18,23 €
s kódom
22,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Plastové, modré
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky Spider Mug
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 37x28 cm, výška 6 cm
(714)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 8,5x30,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend Steel Plus
Nastaviteľný, plastový, čierny, 35,5x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend Steel Plus
Nastaviteľný, plastový, v striebornej farbe, 35,5x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky Tower
Nastaviteľný, plastový, biely, 25 x 25 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
22,96 €
s kódom
28,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 12 l
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Tower
Závesný, kovový, biely, 16x6 cm, výška 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, čierny, 55,5x16,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Držiak na obrúsky Swivel
Kovový, čierny, 10x7 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na kuchynské náčinie Duo
Sivý, 16,5x23 cm, výška 16 cm
(4)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, v petrolejovej farbe, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
12,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Aries Canvas Paper Laminate
Kancelársky, krémovobiely
(4)
Na sklade
14,25 €
s kódom
17,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Hubka na riad Fairy
Plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
19
20
21
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry