Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Luxusné upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 362 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Agropoli
Krémovobiely, 5,5 l
(16)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Bosio
Nástenný, sklenený, matne čierny, 200 ml, 7x11 cm, výška 18 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Bosio
Nástenný, sklenený, v lesklej striebornej farbe, 200 ml, 7x11 cm, výška 18 cm
(14)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Piedo
Sklenený, čierny, 25x12 cm, výška 9 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dávkovač mydla Presto Steel
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 250 ml, 7x7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,82 €
s kódom
27,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, matne čierny, 3 l
(226)
Na sklade
21,71 €
s kódom
27,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Turbo-Loc
Bez vŕtania, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 3x23 cm, výška 6,5 cm
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Rivara
Keramický, v zlatej farbe, 400 ml, ø 10,5 cm, výška 12 cm
(93)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(153)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 3 l
(154)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovová, čierna, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, staroružový, 3 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, zelený, 3 l
(69)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Empire
Keramický, čierny, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Adonis
Pedálový, oceľový, taupe, 5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
26,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odkvapkávacia podložka na riad Flow
Silikónová, biela, 38x20 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Pergole
Keramický, krémovobiely, 470 ml, ø 11 cm, výška 13 cm
(13)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér do chladničky Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Organizéry do chladničky v súprave
3 ks, plastové, výška 14 cm
(18)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Duo
Plastový, svetlosivý, 33,5x31,5 cm
(15)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne Lonardo
Z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 58 cm
(8)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Vali
Drevená, v prírodnej farbe, 37x12 cm, výška 16 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
21,27 €
s kódom
26,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Stojan na kapsule Wired
Čierny, 21,5x14,5 cm, výška 33,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,21 €
s kódom
26,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na papierové utierky Push&Tear™
Plastový, čierny, ø 16 cm, výška 28 cm
(230)
Na sklade
21,18 €
s kódom
26,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v prírodnej farbe
(23)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Simon
Nastaviteľná, plastová, biela, 27x40 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Nio
Bez vŕtania, biely, 7x27,5 cm, výška 4,5 cm
(42)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(53)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Loop
Otočný, plastový, 41,5x29 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlohnedé
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, zelené
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(6)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, biele
(13)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivozelené
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, sivé, výška 10 cm
(25)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Balvi
Stojan na papierové utierky Chamy
V prírodnej farbe, ø 16 cm, výška 27,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Magnetická lišta
Nerezová, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 3 l
(42)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na fólie a papierové utierky
Nástenný, plastový, v striebornej farbe, 25x38 cm, výška 8 cm
(99)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Auron
Plastový, v lesklej striebornej farbe, 5,5 l
(5)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do chladničky Tory
Plastový, otočný, výška 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač
Rohový, plastový, sivý, 35x50 cm
(1306)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, tmavozelené
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na kuchynské náčinie Bellwood
Z recyklovaného plastu, biely, 21x14 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Bellwood
Drevený, čierny, ø 17 cm, výška 31 cm
(9)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
12
13
14
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry