Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Luxusné upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 358 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Odkvapkávacia podložka na riad
Silikónová, čierna, 40x36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,04 €
s kódom
37,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, so vzorom kameňa, 40x52 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
29,95 €
s kódom
37,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, svetlohnedý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 12 cm
(15)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, zelený, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(9)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Erik
Pedálový, oceľový, biely, 5 l
Na sklade
Posledné kúsky
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Erik
Pedálový, oceľový, matne čierny, 5 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Erik
Pedálový, oceľový, taupe, 5 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 30x11 cm, výška 33 cm
(190)
Na sklade
29,88 €
s kódom
37,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač Basic
Plastový, čierny, 26,5x47,5 cm
(106)
Na sklade
29,88 €
s kódom
37,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Lemons
2 ks, z tvrdeného skla, béžové, s potlačou, 30x52 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, svetlosivé, 30x52 cm
(21)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, s potlačou, 30x52 cm
(58)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Herb Garden
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, s potlačou, 30x52 cm
(628)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Marble
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, so vzorom kameňa, 30x52 cm
(101)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Tile
2 ks, z tvrdeného skla, hnedé, patchwork, 30x52 cm
(250)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Time
Betónový, svetlosivý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
29,73 €
s kódom
37,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Time
Betónový, svetlosivý, 8x9 cm, výška 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
29,73 €
s kódom
37,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Time
Betónový, čierny, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,64 €
s kódom
37,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Stojan na papierové utierky
Oceľový, lesklý čierny, 12x15 cm, výška 22 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Odpadkový kôš Chic Bin M
Pedálový, plastový, matne čierny, 25 l
(6)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne Lonardo
Z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 78 cm
(13)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
KIS
Odpadkový kôš Chic Bin M
Pedálový, plastový, červený, 25 l
(5)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 28x49 cm, výška 17 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
29,18 €
s kódom
36,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Háčik Butterflies Medium
Nástenný, oceľový, antracitový/hnedý/v prírodnej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Odkvapkávač
Plastový, čierny, 43x31 cm
(147)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Vstavaný, v lesklej striebornej farbe, 5 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kryty na sporák v súprave Moon Cat
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kryty na sporák v súprave Poppy
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kryty na sporák v súprave Rosemary
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(31)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Café Aromatica
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Kitchen Rules
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s nápismi, 30x52 cm
(16)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Wooden
2 ks, z tvrdeného skla, v prírodnej farbe, so vzorom dreva, 30x52 cm
(9)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Fraz
Drevený, hnedý, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,55 €
s kódom
35,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 30x11 cm, výška 33 cm
(23)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Jumbo
Na triedený odpad, čierny, 69 l
(114)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, modré
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Dávkovač na nákupné tašky
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 9x17 cm, výška 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, čierne
(18)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivé
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Davos
Pedálový, plastový, čierny, 6,5 l
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Nastaviteľný, plastový, sivý, 36,5 x 28 cm
(223)
Na sklade
28,06 €
s kódom
35,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na pokrievky a panvice DrawerStore
Plastový, sivý, 31x20 cm, výška 15 cm
(108)
Na sklade
28,06 €
s kódom
35,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore
Bambusový, v prírodnej farbe, 17,5 x 38 cm
(12)
Na sklade
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Nádoba na kompostovateľný odpad Essentials
Kovová, tmavosivá, 16x20 cm, výška 22 cm, 4 l
Na sklade
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Surface
Na príbory, kovový, v striebornej farbe, 20x8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Elletipi
Odpadkový kôš Easy
Vstavaný, plastový, tmavosivý, 15 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Rin
Kancelársky, plastový, biely, 2,3 l
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
27,78 €
s kódom
34,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Rin
Kancelársky, plastový, čierny, 2,3 l
(15)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,74 €
s kódom
34,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
8
9
10
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry