Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 366 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač
Plastový, sivý, 43x32 cm
(35)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, čierna, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(84)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Onda
2 ks, nástenné, plastové, v striebornej farbe
(216)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, sivozelený
(3)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Kovový, čierny, 35x21,5 cm
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík
Závesný, plastový, biely, 32,5x17,5 cm, výška 9 cm
(3477)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 6 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Kovový, čierny, 38x16 cm, výška 49 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nádoba na kompostovateľný odpad
Kovová, krémovobiela, ø 20 cm, výška 21 cm, 3 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Mango
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 23x7 cm, výška 42 cm
(814)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Odkvapkávač Dry-It
Dvojposchodový, kovový, v lesklej striebornej farbe, 41x31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na fľaše
(46)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Circular
Na triedený odpad, plastový, čierny, 35 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, čierny, 42x30 cm
(66)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v matne striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,86 €
s kódom
12,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivozelené
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Háčik Fixeo
Bez vŕtania, bambusový, biely/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojan na kuchynské náčinie Tossa
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, 20x20 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,22 €
s kódom
22,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 20 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, čierny
(21)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, sivá, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(80)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Ume
Pedálový, plastový, svetlosivý, 4 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Umbra
Odpadkový kôš Touch
Plastový, čierny, 6 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, tmavomodrý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 1,32 l, 9x32 cm, výška 24,5 cm
(8)
Na sklade
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Prídavná polička Expando
Kovová, v striebornej farbe, 116x21 cm, výška 27 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Keep-Tex
Na príbory, plastový, sivý
(21)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, sivý, 5 l
(54)
Na sklade
Posledné kúsky
16,52 €
s kódom
20,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, biely, 22x11 cm, výška 7 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Marble
Z PVC, biely, s abstraktným vzorom, 60x52 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Elletipi
Odpadkový kôš Easy
Vstavaný, plastový, tmavosivý, 18 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
31,45 €
s kódom
39,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 11 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Stojan na papierové utierky
Oceľový, matne čierny, 18x21 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš Sensor
Bezdotykový, oceľový, svetlosivý, 8 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Rotello
Biely, 250 ml, 7,5x9 cm, výška 13 cm
(27)
Na sklade
12,70 €
s kódom
15,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, béžový, 310 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 50x30 cm, výška 35 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na papierové utierky Delphine
Kovový, v zlatej farbe, ø 14 cm, výška 36 cm
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Montalfano
Z polyresínu, biely, 300 ml, 7,5x8 cm, výška 16,5 cm
(3)
Na sklade
9,76 €
s kódom
12,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Dvojposchodový, kovový, biely, 41x22 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad UDry
Textilná, čierna, 61x46 cm
(15)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dávkovač mydla EasyStore Luxe
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 300 ml, 9x7,5 cm, výška 16 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,57 €
s kódom
29,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 16x16 cm, výška 31 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
15
16
17
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry