Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 358 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Altavalle
Z polyresínu, matne čierny, 250 ml, 8x7,5 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Tower
Na triedený odpad, kovový, biely
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Háčiky v súprave Rosalia
3 ks, nástenné
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynský organizér
Textilný, sivý, 18x18 cm
(64)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš Mode
Pedálový, plastový, tmavosivý, 3,5 l
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Odpadkový kôš
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 50 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Touch Bin
Dotykový, oceľový, v lesklej striebornej farbe, 3 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba M
Nástenný, oceľový, taupe
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Bug
Nástenný, plastový, v zlatej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, sivý
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Singles
Plastový, okrovožltý, ø 2 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Coucou
Nástenný, oceľový, modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Lotus
Keramický, antracitový, 200 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Minas
Biely, 3 l
(10)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Duo
Na triedený odpad/pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 2x30 l
Na sklade
Posledný kúsok
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veká na odpadkové koše v súprave
3 ks, na triedený odpad, plastové
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš Mode
Pedálový, plastový, biely, 3,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sapho
Dávkovač mydla Gedy Pirenei
Nástenný, sklenený, biely/v zlatej farbe, 110 ml, 11x7 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Magnetická lišta
Plastová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Mini Box
Nástenný, z recyklovaného plastu, svetlohnedý
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odpadkový kôš Arc
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 30 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
181,60 €
s kódom
227 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Odpadkový kôš Chic Bin M
Pedálový, plastový, červený, 25 l
(5)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Erik
Pedálový, oceľový, matne čierny, 5 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rayen
Stojan na kapsule
Závesný, sivý, 28x12 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Držiak na hubku Sling
Závesný, plastový, modrý, 1x26 cm, výška 11 cm
(11)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na igelitovú tašku Galileo
Závesný, oceľový, čierny, 14x21 cm, výška 19 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Stojan na umývacie prostriedky Clean
Plastový, biely, 12x20 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, tmavozelené
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, modré
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, žlté
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, zelené
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, červené
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Adrada
Keramický, biely, 405 ml, 10,5x8,5 cm, výška 15 cm
(81)
Doručenie od 19. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Rethink Your Sink
Plastový, čierny/v striebornej farbe, 36x32 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Otočný, plastový, biely, 20x20 cm, výška 6 cm
(16)
Doručenie od 15. 10. 2026
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, ø 9,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš
Pedálový, oceľový, v matne zlatej farbe, 6 l
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v lesklej striebornej farbe
(13)
Doručenie od 19. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš NewIcon
Pedálový, oceľový, ružový, 30 l
(19)
Doručenie od 16. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo
Pedálový, oceľový, ružový, 12 l
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, čierne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizér na koreničky
Plastový, sivý, 37,5x24,5 cm, výška 9 cm
(52)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, biele
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Sensu
Pedálový, plastový, biely, 4 l
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad Udry
Plastová, béžová, 61x43 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Bezdotykový, oceľový, v matne striebornej farbe, 266 ml, 11x7 cm, výška 17 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, matne čierny, 14x18 cm, výška 12 cm
(10)
Doručenie od 14. 10. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
1
...
24
25
26
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry