Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 120 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad Udry
Plastová, béžová, 61x43 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, bez vŕtania, plastové
Doručenie od 19. 10. 2026
16 €
s kódom
20 € bez kódu
6,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Sitko do drezu Bloom
Silikónové, čierne, ø 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Sitko do drezu Bloom
Silikónové, biele, ø 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, matne čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Kúpeľňový organizér Malibu
Drevený, matne biely, 24x24 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad Udry
Plastová, sivozelená, 61x43 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Kúpeľňový organizér Malibu
Drevený, matne čierny, 24x24 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad Udry
Plastová, matne čierna, 61x43 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 10 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace
10 ks
Doručenie od 23. 10. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
3,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Black Edition
3 ks, vákuové, plastové, čierne, 65x45x27 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
19,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Úložný box
Látkový, čierny, 31x31x31 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, v matne zlatej farbe, 14x14 cm, výška 20 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Odpadkový kôš Mini-Walther
Pedálový, kovový, hnedý, 5 l
(12)
Doručenie od 30. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Odpadkový kôš Mini-Walther
Pedálový, kovový, béžový, 5 l
(12)
Doručenie od 30. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Odpadkový kôš Mini-Walther
Pedálový, kovový, slonovinový, 5 l
(12)
Doručenie od 30. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Držiak na kuchynské utierky Traventine
Kamenný, béžový, ø 12,5 cm, výška 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Košík Lift
Drôtený, kovový, v lesklej striebornej farbe, výška 6 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compact Express
6 ks
Doručenie od 23. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Úložný box
Plastový, tmavosivý, 31x31x31 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Háčiky v súprave
3 ks, nástenné, plastové
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš
Na triedený odpad/pedálový, oceľový, v matne striebornej farbe, 34+24 l
Doručenie od 14. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš Sensor
Bezdotykový, oceľový, matne biely, 58 l
Doručenie od 14. 10. 2026
305,60 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš Dual Mini
Na triedený odpad/pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 15 l
Doručenie od 14. 10. 2026
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš Dual Mini
Na triedený odpad/pedálový, oceľový, matne čierny, 15 l
Doručenie od 14. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, matne čierny, 14x18 cm, výška 12 cm
(10)
Doručenie od 14. 10. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Žehliaca doska K-UNO Black Tube M
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, hnedá, 115x35 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed duplo
Látkový, sivý, 71 l
Doručenie od 14. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Žehliaca doska K-Surf Black Wild
S nastaviteľnou výškou, hnedá, 130x37 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Poťah na žehliacu dosku K - Surf
Bavlnený, hnedý, so zvieracím vzorom, 141x48 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed
Látkový, sivý, 53 l
Doručenie od 14. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Odkvapkávač Dry-It
Dvojposchodový, kovový, v lesklej striebornej farbe, 41x31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Stojan na umývacie prostriedky Marble
Kamenný, tmavozelený, 12x24 cm, výška 18,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Elletipi
Odpadkový kôš Metropolis Flip-up
Na triedený odpad/vstavaný, plastový, sivý, 2x12 l
Doručenie od 14. 10. 2026
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Biely
(29)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 12-series
Sivý
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Čierny
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Zelený
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Ružový
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Sivý
Doručenie od 14. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Modrý
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Ego Dekor
Súprava doplnkov do kúpeľne Bubbles
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Esme
Z recyklovaného plastu, zelený, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Dog Park
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Cherry
Z recyklovaného plastu, ružový, 28x58x48 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, červený/svetlomodrý, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, zelený/ružový, 28x58x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
65
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky