Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 113 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 21 cm
(577)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Silos
Oceľová, biela, 25x25 cm, výška 19 cm
(3537)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(4007)
Na sklade
11,43 €
s kódom
14,29 € bez kódu
7,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Resa
Polyresinový, čierny, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(203)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(1020)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Nelia
Plastová, béžová, 34x40 cm
(10)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Black Outdoor Kitchen Clayton
Kovový, čierny, ø 15 cm, výška 33 cm
(177)
Na sklade
11,34 €
s kódom
14,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M/L
10 ks
(451)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Badi
Keramická, matne čierna, ø 13,5 cm, výška 38 cm
(243)
Na sklade
24,43 €
s kódom
30,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 65x50x27 cm
(80)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, v striebornej farbe, 57x24 cm, výška 15 cm
(2911)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Hanging Vacuum M/L
4 ks
(58)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierna, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(113)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(1187)
Na sklade
16,22 €
s kódom
20,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnedý, výška 180 cm
(190)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizéry do zásuvky v súprave Soft Storage
3 ks, látkové, 29x14,5 cm, výška 11 cm
(154)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Háčik Rim
Nástenný, kovový, čierny
(23)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend
Nastaviteľný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 36x32 cm
(40)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
5 ks
(781)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
3,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Vacuum-Loc
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(1286)
Na sklade
19,54 €
s kódom
24,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(51)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky
Oceľový, biely, 34x15 cm, výška 18 cm
(664)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Odkvapkávač
Plastový, čierny, 43x31 cm
(147)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely/sivý, 58,5 x 41,5 cm
(488)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, čierna, 57x24 cm, výška 15 cm
(109)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 44x31 cm, výška 5 cm
(121)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastový, v lesklej striebornej farbe, 340 ml, 10x7,5 cm, výška 16 cm
(556)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
5 ks
(38)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
7,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Mop
(214)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(681)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Belluno
Keramický, matne čierny, 400 ml, ø 8 cm, výška 13,5 cm
(101)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, biele
(51)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Palio
Oceľová, v striebornej farbe, 25x25 cm, výška 19 cm
(3652)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, čierny, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(282)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, v lesklej striebornej farbe, 12,5x9,5 cm, výška 37 cm
(424)
Na sklade
28,74 €
s kódom
35,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Maxi
Gumová, béžová, 40x30 cm
(10)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Jumbo
Na triedený odpad, čierny, 69 l
(114)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Bamboo/Linen
Skladací, látkový, krémovobiely
(6)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kôš na bielizeň Belize
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, 100 l
(512)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér na koreničky Linus
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 4,5 cm
(388)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, biela
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bribano
Závesná, nerezová, čierna
(13)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, matne čierny
(100)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(48)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Palio
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 25x25 cm, výška 19 cm
(153)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, hnedý, 5 l
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 3 l
(154)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
1
2
3
4
5
...
65
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky