Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 121 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Držiak na poháre na víno
Nástenný, kovový, čierny, 50,5x19 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
30,34 €
s kódom
37,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Boxe
Oceľová, v striebornej farbe, 25x25 cm, výška 15 cm
(854)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová
(307)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, čierna
(4)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
3 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 45x65x15,5 cm
(9)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
23,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiak na fólie a papierové utierky CupboardStore
Závesný, plastový, sivý, 22x26 cm, výška 9 cm
(123)
Na sklade
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Niagara
Z polyresínu, béžový, 350 ml, ø 8 cm, výška 17 cm
(33)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, biely, 5 l
(565)
Na sklade
19,69 €
s kódom
24,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, biela, 10,5x10,5 cm, výška 35,5 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Nero
Kovová, čierna, ø 22 cm, výška 22 cm, 6 l
(39)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prachovka z pštrosieho peria
Sivá/v prírodnej farbe
(474)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Schodíky
Kovové, čierne/v prírodnej farbe, s protišmykom, 119 cm, nosnosť 150 kg
(155)
Na sklade
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 65x45x27 cm
(72)
Na sklade
20,05 €
s kódom
25,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Black Outdoor Kitchen Silo
Keramický, čierny, ø 6 cm, výška 16,5 cm
(87)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, matne čierny, 3 l
(226)
Na sklade
21,71 €
s kódom
27,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, biela
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Trivo
Látkový, sivý, 3x39 l
(261)
Na sklade
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend Steel
Nastaviteľný, z nehrdzavejúcej ocele, tmavosivý, 36x32 cm
(4)
Na sklade
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x40 cm, výška 14 cm
(1010)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Fablo
Keramická, krémovobiela, ø 12 cm, výška 39,5 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, čierna, 30x40 cm
(510)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, matne čierna
(104)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Protišmyková podložka
Do zásuvky, 50x150 cm
(298)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hubku
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3x5 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space M
10 ks
(33)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
3,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, v striebornej farbe, dĺžka 25 cm
(1201)
Na sklade
17,09 €
s kódom
21,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(150)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Ume
Keramický, biely, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(42)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér do chladničky Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Žehliaca doska K-Surf Black Wild
S nastaviteľnou výškou, hnedá, 130x37 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, v zlatej farbe
(108)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Collungo
Pedálový, oceľový, matne biely, 5 l
(9)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Singles
Plastový/silikónový, čierny, 6x19 cm, výška 20,5 cm
(79)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Boxe
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 25x25 cm, výška 15 cm
(81)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň Profi Single
V matne striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 5,5 m
(448)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vŕtania, nerezové, čierne
(185)
Na sklade
6,65 €
s kódom
8,31 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v matne striebornej farbe
(100)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Kovový, čierny, 43x23,5 cm
(93)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Bamboo/Linen
Látkový, krémovobiely
(8)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Davos
Pedálový, plastový, biely, 6,5 l
(45)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
3 ks
(181)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Schodíky
Kovové, čierne/v prírodnej farbe, s protišmykom, 94 cm, nosnosť 150 kg
(52)
Na sklade
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, oceľová, čierna
(43)
Na sklade
23,58 €
s kódom
29,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Stojan na papierové utierky Hammershøi
Drevený, biely/v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31,5 cm
(58)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Schodíky Compact
Kovové, čierne, 114,5 cm, nosnosť 150 kg
(43)
Na sklade
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(155)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na pokrievky a panvice DrawerStore
Plastový, sivý, 31x20 cm, výška 15 cm
(108)
Na sklade
28,06 €
s kódom
35,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky