Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 121 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Gara
Oceľový, čierny, 6 l
(50)
Na sklade
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 20x28 cm, výška 7 cm
(94)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Resa
Polyresinový, čierny, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(203)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(108)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Vacuum-Loc
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(225)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Easy Squeez-e
Silikónový, biely, 250 ml, ø 6 cm, výška 14 cm
(82)
Na sklade
10,20 €
s kódom
12,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hubku
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3x5 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Stojan na papierové utierky Hammershøi
Drevený, biely/v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31,5 cm
(58)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Sivá, dĺžka 21 cm
(189)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, s potlačou, 30x52 cm
(58)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, oceľový, čierny
(93)
Na sklade
13,10 €
s kódom
16,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Turbo-Loc
Bez vŕtania, oceľový, v striebornej farbe, 14x11,5 cm, výška 7,5 cm
(314)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, v petrolejovej farbe, 2 l
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 19x16 cm, výška 16 cm
(93)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Taška Jumbo
Na triedený odpad, textilná, biela, 69 l
(81)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Orio
Kovový, čierny/v striebornej farbe, 12x21 cm, výška 10,5 cm
(196)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kúpeľňová polička
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(84)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Háčik Galileo
Závesný, nerezový, čierny
(95)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, čierny, 20 l
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, tmavosivý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(102)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, biely, 5 l
(565)
Na sklade
19,69 €
s kódom
24,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek
Dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(146)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, čierny, 50 l
(181)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač
Oceľový, čierny, 30x36 cm
(151)
Na sklade
26,75 €
s kódom
33,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Rail
2 ks, nástenné, oceľové, v striebornej farbe, 26x11 cm, výška 4 cm
(167)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Surface Sink Tidy
Kovový, čierny/sivý, 13x18 cm, výška 12,5 cm
(52)
Na sklade
24,11 €
s kódom
30,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Alassio
Oceľová, biela, 9x9 cm, výška 39 cm
(56)
Na sklade
17,35 €
s kódom
21,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Držiak na obrúsky Squire
Kovový, čierny, 12x10 cm, výška 15 cm
(34)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko do drezu
Kovové, v striebornej farbe, ø 7,5 cm
(179)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Onda
2 ks, nástenné, plastové, v striebornej farbe
(216)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Genius-Tex
Dvojposchodový, oceľový, biely/v striebornej farbe, 45x31 cm
(86)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 25x34 cm, výška 8 cm
(519)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička a lopatka
Plastová
(79)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(159)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierna, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(113)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiak na fólie a papierové utierky CupboardStore
Závesný, plastový, sivý, 22x26 cm, výška 9 cm
(123)
Na sklade
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na uteráky Tower
Oceľový, čierny, 15x15 cm, výška 75 cm
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Up&Down
Oceľový, v striebornej farbe, 33x28 cm, výška 21 cm
(412)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na uteráky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 39x15 cm, výška 20 cm
(145)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 42x25x25 cm
(102)
Doručenie od 23. 10. 2026
17,19 €
s kódom
21,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(848)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 26x30 cm, výška 14 cm
(91)
Na sklade
6,87 €
s kódom
8,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Rivoli
Hnedý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(184)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v striebornej farbe
(104)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Flip-up™
Plastový, tmavosivý, 40x32 cm
(143)
Na sklade
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Pion
Keramická, béžová, 12,5x12 cm, výška 38,5 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky