Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 121 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(78)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Thunder
Sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 22 m
(94)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Over the Door
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 7x60 cm, výška 6 cm
(91)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, sivý, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, béžový, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 6x28 cm, výška 22 cm
(39)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
16 ks, v prírodnej farbe, 2x2 cm, výška 2 cm
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, biely, 2 l
(248)
Na sklade
7,21 €
s kódom
9,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Loptičky na pranie na odstránenie nečistôt v sade
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, v striebornej farbe, 30x52 cm
(87)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, čierny, 38x24 cm
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Rivoli
Látkový, hnedý, 70x50x30 cm
(1329)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, modrá, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Pottery
Keramická, svetlohnedá, ø 12,5 cm, výška 39,5 cm
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Biely
(571)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kryt na stenu pri sporáku Poppy
Z tvrdeného skla, čierny, s potlačou, 50x56 cm
(42)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, béžový, 31,5x31,5x31,5 cm
(38)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Turbo-Loc
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, oceľová, v striebornej farbe
(243)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Bambusový, v prírodnej farbe, 12 x 40 cm
(34)
Na sklade
24,82 €
s kódom
31,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, čierna, 57x24 cm, výška 15 cm
(109)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Košík
Oceľový, v striebornej farbe, 50x50 cm, výška 23 cm
(85)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Cordoba
Keramická, biela, 9,5x9,5 cm, výška 35 cm
(66)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 3 l
(154)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fólie a papierové utierky Tango Inox
Nástenný, v striebornej farbe, 6x38 cm, výška 28 cm
(190)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Protišmyková podložka
Do zásuvky, 50x150 cm
(203)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Schodíky Alu Compact
Kovové, sivé, 114,5 cm, nosnosť 150 kg
(45)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na fľaše Cool-Bottle
Oceľový, závesný, biely, výška 12 cm
(111)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, biely, 3 l
(131)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Turbo-Loc
Bez vŕtania, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 3x23 cm, výška 6,5 cm
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, objem 252 ml, 15x7,5x6 cm
(137)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Takamtsu
Oceľová, biela
(52)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Schodíky
Kovové, v striebornej farbe, s protišmykom, 127 cm, nosnosť 150 kg
(45)
Doručenie od 19. 10. 2026
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Irpinia
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(90)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 30x11 cm, výška 33 cm
(190)
Na sklade
29,88 €
s kódom
37,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, plastová, v striebornej farbe
(116)
Na sklade
31,58 €
s kódom
39,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
3 ks, na kabelky, plastové, sivé, 9x14 cm, výška 12,5 cm
(130)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
7,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 22x28 cm, výška 5 cm
(2320)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na papierové utierky Tosca
Bez vŕtania, drevený, biely, 8,5x32 cm, výška 6 cm
(55)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Belluno
Keramický, matne čierny, 400 ml, ø 8 cm, výška 13,5 cm
(101)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Radius
Závesný, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 2,5 m
(71)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, tmavosivá, 42x8 cm
(33)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Detroit
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 9 cm, výška 41,5 cm
(221)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
Sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 10 m
(121)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kryt na stenu pri sporáku Rosemary
Z tvrdeného skla, s potlačou, 50x56 cm
(48)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Turbo-Loc
Kovová, sivá, 11,5x10 cm, výška 37,5 cm
(135)
Na sklade
Posledné kúsky
19,62 €
s kódom
24,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Do kúpeľne, látkový, sivý, výška 24 cm
(58)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, béžový, 5 l
(29)
Doručenie od 6. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
7
8
9
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky