Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Luxusné upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 124 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Istres
Nástenný, plastový, 320 ml, 7,5x6 cm, výška 18,5 cm
(15)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad UDry
Plastová, sivá, 51x33 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávač Colonia Plus
Oceľový, biely/v striebornej farbe, 48x30 cm
(84)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veká na odpadkové koše v súprave
3 ks, na triedený odpad, plastové
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky na vajíčka
Plastový, výška 7,5 cm
(8)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kúpeľňová polička
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(84)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Medium
S vekom, látkový, sivý, 31x41x22 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Do kúpeľne, látkový, sivý, výška 24 cm
(58)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na kuchynské náčinie Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 15 cm, výška 43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Úložný box
S vekom, z juty, svetlohnedý, 30x30x30 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, ø 27 cm, výška 26 cm
(299)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Odpadkový kôš Achille
Pedálový, kovový, tmavomodrý, 3 l
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový organizér Verti
Textilný, tmavomodrý, 34x10 cm, výška 90 cm
(8)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš Mode
Pedálový, plastový, tmavosivý, 3,5 l
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
2 ks, závesné, plastové, biele
(13)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(22)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Na vatové tampony, oceľový, čierny, 14,5x10,5 cm, výška 13,5 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Pavia
Bez vŕtania, Static-Loc, oceľový, čierny, 41,5x5 cm, výška 9 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 13 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Rotello
Biely, 250 ml, 7,5x9 cm, výška 13 cm
(27)
Na sklade
12,70 €
s kódom
15,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Protišmyková podložka Mirasol
Do sprchy, 54x54 cm
(76)
Na sklade
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Resa
Polyresinový, biely, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(35)
Na sklade
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Turbo-Loc
Bez vŕtania, oceľový, v striebornej farbe, 14x11,5 cm, výška 7,5 cm
(314)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Badi
Keramický, matne čierny, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(176)
Na sklade
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Brasil
Plastová, čierna, ø 10 cm, výška 37 cm
(146)
Na sklade
12,57 €
s kódom
15,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace
2 ks
(42)
Na sklade
12,45 €
s kódom
15,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Idro
Keramický, antracitový, 330 ml, 8,5x9,5 cm, výška 16 cm
(9)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Olinda
Keramická, biela, ø 9,5 cm, výška 40 cm
(9)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Buddy
Biela, dĺžka 26 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Pascoli
Keramický, matne biely, 500 ml, 12x11 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(20)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Terralba
Z polyresínu, béžový, 490 ml, 7x9 cm, výška 16 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový organizér
Béžový, 34x10 cm, výška 90 cm
(192)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Tremea
Keramický, v bronzovej farbe, 300 ml, 12x11,5 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Idro
Keramický, v zlatej farbe, 330 ml, 5,5x9,5 cm, výška 16 cm
(9)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Dakls
Košíky v súprave
3 ks, z prútia, v prírodnej farbe, ø 34 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Organizéry do zásuvky v súprave
5 ks, látkové, 28x9,5 cm, výška 5 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Organizéry do zásuvky v súprave
5 ks, látkové, 28x20 cm, výška 5 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Vesper
Závesná, plastová, matne biela
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Vesper
Závesná, plastová, matne čierna
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Lorca
Keramický, modrý, 335 ml, 7x8,5 cm, výška 18 cm
(113)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Lava
2 ks, nástenné, z nehrdzavejúcej ocele, čierne, 11x26 cm, výška 4 cm
(10)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
46
47
48
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky