Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Luxusné upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 126 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizér do zásuvky
Plastový, 41x33 cm, výška 5 cm
(57)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rayen
Stojan na kapsule
Závesný, sivý, 28x12 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na kapsule
V striebornej farbe, ø 8 cm, výška 38 cm
(49)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Držiak na obrúsky Tableware
Porcelánový, biely/hnedý, 10x6 cm, výška 11 cm
(425)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Taštička na štipce Premium
Čierna, 18x17,5 cm, výška 28 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
WC kefa
Bambusová, v prírodnej farbe, ø 10 cm, výška 36,5 cm
(25)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M/L
2 ks
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 5 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compress Lavender
5 ks
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Nerno
Keramický, čierny, 490 ml, ø 8 cm, výška 18,5 cm
(22)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Yuma
Na vatové tampony, z polyresínu, čierny, ø 11 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Squire
Oceľový, čierny, ø 17 cm, výška 32 cm
(18)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 40 l
(187)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Badi
Keramický, žltý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(16)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa ø 7,5 cm
Náhradná, silikónová, čierna, ø 7,5 cm, výška 35 cm
(25)
Na sklade
11,90 €
s kódom
14,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve XL
2 ks
(20)
Na sklade
11,82 €
s kódom
14,77 € bez kódu
7,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Protišmyková podložka Mirasol
Do sprchy, 54x54 cm
(70)
Na sklade
11,74 €
s kódom
14,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Adrada
Keramický, biely, 405 ml, 10,5x8,5 cm, výška 15 cm
(81)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, biely, 3 l
(131)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(24)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, béžový, 31,5x31,5x31,5 cm
(38)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Soka
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Nevada
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, výška 24 cm
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Úložný box Cemile
Dekoratívny, drevený, hnedý, 6,5x4,5x4 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Fedio
Keramický, hnedý, 400 ml, 8,5x8,5 cm, výška 17 cm
(41)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vedro A
Kovové, v striebornej farbe, ø 25 cm, výška 22 cm, 8 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový organizér Mozie
Na vatové tampony, betónový, krémovobiely, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Agropoli
Krémovobiely, 250 ml, 9x7,5 cm, výška 12,5 cm
(18)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Brooklyn
Oceľová, v striebornej farbe, 45x23 cm, výška 15 cm
(336)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Rest
Nástenný, kovový, hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Palio
Oceľová, v striebornej farbe, 25x25 cm, výška 19 cm
(3652)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Dištančné vložky na šatníkovú tyč v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Spinning Box M
S vekom, plastový, objem 25 l, 58,5x39x16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Maximex
Pomôcky na odstránenie vodného kameňa v súprave
2 ks
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Protišmyková podložka
Do sprchy, 45x45 cm
(20)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 15x14 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 17x12 cm, výška 26 cm
(7)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, sivý, 40x30x22 cm
(26)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Nevis Onyx
Čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 7 m
(47)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná tyč do kuchyne
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 54,5 cm
(47)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
4 ks
(20)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
4 ks
(53)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 20x28 cm, výška 7 cm
(94)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Lonardo
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 26x30 cm, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Brooklyn
Oceľová, čierna, 45x23 cm, výška 15 cm
(70)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
48
49
50
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky