Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Luxusné upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 133 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky My Mug
Závesný, oceľový, čierny, 14x28 cm, výška 6 cm
(65)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na papierové utierky Easyroll Lava
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, výška 10 cm
(56)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v matne striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,86 €
s kódom
12,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, hnedý
(1)
Na sklade
9,78 €
s kódom
12,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Montalfano
Z polyresínu, biely, 300 ml, 7,5x8 cm, výška 16,5 cm
(3)
Na sklade
9,76 €
s kódom
12,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, čierne
(77)
Na sklade
9,76 €
s kódom
12,20 € bez kódu
6,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, v petrolejovej farbe, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
12,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Silio
Kovový, matne čierny, 11,5x11,5 cm, výška 16,5 cm
(53)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Over the Door
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 7x35 cm, výška 6 cm
(1595)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 36,5 x 26,5 cm
(92)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, biele
(130)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
3,02 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Rotello
Čierny, 250 ml, 7,5x9 cm, výška 13 cm
(34)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Ø 8,5 cm
Náhradná, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, ø 8,5 cm, výška 60 cm
(8)
Na sklade
9,61 €
s kódom
12,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Lyon
Plastová, matne biela, ø 9 cm, výška 38,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box S
S vekom, plastový, biely, objem 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Slim
Plastová, béžová, 42x8 cm
(3)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na papierové utierky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 10x30 cm, výška 3 cm
(218)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Fablo
Plastový, hnedý, 400 ml, ø 9,5 cm, výška 17,5 cm
(4)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Odpadkový kôš Den
Kancelársky, kovový, v matne striebornej farbe, 12 l
Doručenie od 29. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Viktoria Restore Paper Laminate
Kartónový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartónový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kefa na radiátor
Plastová
(53)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Fablo
Plastový, krémovobiely, 400 ml, ø 9,5 cm, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Homéa
Lopatka Vintage
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Air
Látkový, modrý, 91x53x48 cm
(44)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Ø 8 cm
Náhradná, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, ø 8 cm, výška 35 cm
(6)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Drop 1000 g
Biela
(55)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Everbrand Sweden
Náhradné náplne do pohlcovača vlhkosti v súprave Absodry Duo Family Bag
4 ks, biele
(32)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 36x8 cm, výška 19 cm
(669)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, oceľový, čierny, 36x8 cm, výška 19 cm
(15)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania/rohová, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Myhooks
Závesný, oceľový, čierny, 6x25 cm, výška 6 cm
(25)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávač Colonia
Oceľový, v striebornej farbe, 48x30 cm
(152)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 3 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Multi Stormax
S vekom, plastový, objem 9 l, 35x23x17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Úložný box Deco
S vekom, plastový, béžový, objem 16 l, 37x27x20 cm
(14)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Protišmyková podložka
Do zásuvky, 50x150 cm
(49)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička
Závesná, plastová, sivá
(5)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizéry do zásuvky v súprave
8 ks, plastové, 23,5x16 cm, výška 4,5 cm
(54)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička a lopatka
Plastová/bambusová
(138)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Fablo
Plastový, zelený, 400 ml, ø 9,5 cm, výška 17,5 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na papierové utierky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 18x35 cm, výška 10 cm
(2563)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Radius
Závesný, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 2,5 m
(71)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Sušiak na bielizeň
Závesný, čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 3 m
(44)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Košík
Úložný, z juty, svetlohnedý, výška 20 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
53
54
55
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky