Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie
...
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Adventné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné umelé stromčeky
Betlehemy
Vianočné crackery
Vianočné figúrky
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Umiestnenie
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
448 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné gule v súprave Zwirl
2 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Auralia
3 ks, sklenené, ø 4 cm
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
8,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Anisa
3 ks, 10 cm
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
8,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Star
Z nehrdzavejúcej ocele, 9,5 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Christmas Angel
Z nehrdzavejúcej ocele, 10,5 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Boltze
Závesné vianočné dekorácie v súprave Beads
2 ks, drevené, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vianočná ozdoba Holly
Kovová, ø 6,5 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Jannet
20 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Adventná dekorácia Eldred Little Bear
Plastová, 7x10,5x16,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Vintage Car
Kovová, výška 8 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Elijah
2 ks, z polyresínu, 12 cm
(2)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Hani
Bambusová, ø 33 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Eva
Na baterky, biela, ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočná girlanda Mery Christmas
Papierová, 122 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na USB, ø 8 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Solar
So solárnym panelom, vonkajšia, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, 14 cm
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Rai
Drevená, 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Red Pear
Látková, 37 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Spira
Špička na stromček Star Topper
Drevená, 9 cm
(2)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread
2 ks, keramické, 5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 10 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Moss Green
Látková, 37 cm
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darren
2 ks, drevené, výška 38 cm
(6)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Christmas Print Natural
Látková, 37 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Christmas Print
Látková, 37 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Bellac
Papierová, 183 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, čierna, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, v zlatej farbe, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, sivá, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, biela, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 35 cm
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Boltze
Vianočná figúrka Bohio
Drevená, výška 23 cm
(2)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Moon
Kovová, ø 30,5 cm
(2)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Závesná vianočná dekorácia Nara
Sklenená, ø 10 cm
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Sara
4 ks, na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Natural
Látková, 37 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná figúrka Milan
Papierová, výška 45,5 cm
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spira
Špička na stromček Star Topper
Drevená, 10 cm
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
3 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná figúrka Gloria
Keramická, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Grunk
Drevený, 9,5x46x11 cm
(9)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
9
10
Načítať viac