Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie
...
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Adventné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné umelé stromčeky
Betlehemy
Vianočné crackery
Vianočné figúrky
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Umiestnenie
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
454 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Snowy Pine LED
Ø 119 cm, výška 180 cm
Na sklade
238,40 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Silver Spruce
Ø 104 cm, výška 150 cm
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Silver Spruce
Ø 129 cm, výška 210 cm
Na sklade
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Canadian Spruce 3D
Ø 137 cm, výška 210 cm
Na sklade
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Snowy Pine LED
Ø 132 cm, výška 210 cm
Na sklade
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Himalaya Spruce
Ø 122 cm, výška 180 cm
Na sklade
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Canadian Spruce
Ø 101 cm, výška 150 cm
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Canadian Spruce
Ø 132 cm, výška 210 cm
Na sklade
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Snowy Pine LED
Ø 107 cm, výška 150 cm
Na sklade
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 11 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 21,5 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 16 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 9 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Vianočná ozdoba Yollie
Textilná, 10 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Elias Tree
Vonkajší, ø 96 cm, výška 180 cm
Na sklade
195,20 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sara Crown
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 25 cm
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Advent
Na baterky, biela/čierna, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 5 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 10 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Advent
Na baterky, biela/v zlatej farbe, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 10 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Eric Tree
Vonkajší, ø 114 cm, výška 180 cm
Na sklade
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme Annual Christmas Bell 2025
Sklenená, ručne fúkaná, ø 5,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread
2 ks, keramické, 5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Romb
Na baterky, ružová, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme
Na baterky, biela, 9x9 cm, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, biela, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, sivá, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, v zlatej farbe, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 8 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, čierna, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár A Christmas Party
Kartónový
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Storytime
Kartónový
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Brilliant Birds
Kartónový
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Northern Lights
Kartónový
(5)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Polar Bear Bower
Kartónový
(5)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas Conifer
Kartónový
(4)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné gule v súprave Zwirl
2 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Hisar
Sklenená, ø 6 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Candy
Sklenená, 9 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Felip
Ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Retro Rollerskate
Sklenená, ručne vyrábaná, 8 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
10
Načítať viac