Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie
...
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Adventné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné umelé stromčeky
Betlehemy
Vianočné crackery
Vianočné figúrky
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Umiestnenie
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
449 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sardine
Sklenená, 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, béžová, 7,5x7,5 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné gule v súprave
6 ks, plastové, ø 8 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, textilné, 13 cm
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Swirl Antique
Na baterky, béžová, ø 2 cm, výška 25 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Angel
Keramická, 10 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Candy Cane
Sklenená, 8 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Swirl
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread House
Keramická, 10 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Christmasy
10 ks, drevené, 6,5 cm
(4)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Jazmina
Papierová, 182 cm
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Santa
Textilná, 20 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba
Drevená, ø 11 cm
(6)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Závesné vianočné dekorácie v súprave
2 ks, kovové, 12 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná figúrka Gloria
Keramická, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Závesné vianočné dekorácie v súprave Gerda
4 ks, kovové, ø 30 cm
(2)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, tmavozelená, ø 6 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Candy
Sklenená, 9 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vianočná ozdoba Holly
Kovová, ø 6,5 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba
11,5 cm
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spira
Špička na stromček Star Topper
Drevená, 9 cm
(2)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
6 ks, ø 8 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Sled
Drevená, výška 13 cm
(3)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná figúrka Milan
Papierová, výška 45,5 cm
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Christmas Angel
Z nehrdzavejúcej ocele, 10,5 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Vianočná figúrka Fungo
Keramická, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(2)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
11,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread Couple
2 ks, textilné, ručne vyrábané, 6,5 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Heart
Sklenená, 8,5 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Reindeer
Drevená, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, béžová, 10x10 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Squirrel
Plastová, výška 18 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, sivá, 10x10 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Alvin
Vonkajší, ø 35 cm, výška 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia Merry Christmas
Drevená, 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Cem
Na baterky, sivá, 9x9 cm, výška 11,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
6 ks, textilné, 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
7,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
2 ks, textilné, 8 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, vínovočervená, ø 6 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Christmas
Porcelánová, výška 12 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
10
Načítať viac