Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie
...
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Luksusowe vianočné dekorácie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Adventné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné umelé stromčeky
Betlehemy
Vianočné crackery
Vianočné figúrky
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Umiestnenie
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
454 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Vianočná figúrka Fungo
Keramická, výška 23,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 4 cm, výška 2 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, textilné, 13 cm
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Vianočná ozdoba Hammershøi Christmas
Porcelánová, ručne maľovaná, ø 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Christmas
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Nordic Tales Mouse
Z dubového dreva, 5,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme Annual Christmas Bell 2025
Sklenená, ručne fúkaná, ø 5,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Špička na stromček
Sklenená, 31 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, biela, 8x8 cm, výška 17,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 5 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Tinkle
3 ks, papierové, ø 10 cm
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
7,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Star
6 ks, papierové, ø 30 cm
(4)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár A Christmas Party
Kartónový
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas
Kartónový
(30)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas Icons
Kartónový
(21)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Polar Bear Bower
Kartónový
(5)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Storytime
Kartónový
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Bertie
6 ks, drevené, ø 3 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
3,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 11 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 21,5 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Hammershøi Snowman
Porcelánová, ručne maľovaná, ø 4 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Hammershøi Snowwife
Porcelánová, ručne maľovaná, ø 4,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Snowman
Porcelánová, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Christmas
Porcelánová, výška 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Snowwife
Porcelánová, výška 9 cm
(18)
Doručenie od 19. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Vintage
12 ks, sklenené, 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
1,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Akon
3 ks, bambusové, ø 7 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
7,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 23,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
3,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Cream & Red Stars
8 ks, dĺžka 30 cm
(10)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
2,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Decadence Gold
8 ks, dĺžka 30 cm
(22)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
2,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 12,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave M-Twinkle
2 ks, na baterky, biele, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 5,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 8,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 6,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave
2 ks, z umelého kameňa, výška 17 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Storm
Na baterky, vonkajšia, biela, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Advent
Na baterky, biela/v zlatej farbe, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Advent
Na baterky, biela/čierna, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
10
Načítať viac